Moon Shot

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини
Відео
Moon Shot – український діджей, артист та продюсер. Офіційний діджей світового фестивалю "Ultra Music Festival". Резидент Ultra Europe. Резидент найтанцювальнішої радіостанції країни – KISS FM.
 
У нього завжди був інтерес до музики та прагнення подарувати людям емоції. А все почалося з того, що він почав робити свої вечірки для університету, а також для свого факультету. Це набирало своїх обертів, як організаційних так і творчих.
 
У 2010 році відбулася перша вечірка за участю Moon Shot та старт його кар'єри. Вже пішов 11 рік, як він тішить нас своєю творчістю. І це тільки початок!
 
Перші авторські роботи (треки та ремікси) з'явилися у 2012 році. Він активно відстежував усі конкурси на сайті TOPDJ, брав участь та завжди займав призові місця. 2011 рік - Учасник та фіналіст «Битви Діджеїв» від Movida Corona Extra у м. Харків.
2012 рік - Переможець «The Best Track In Ukraine 2012» у жанрі: Drum and Bass, Dubstep.
2012 рік - Учасник офіційного PRE-PARTY «GLOBAL GATHERING» у м. Кременчуці.
З 2012 по 2014 р. входив до ТОП 50 найкращих діджеїв країни за версією головного DJ порталу України TOPDJ.
2015 та 2016 рік - Переможець «The Best Track In Ukraine 2015 та 2016» у жанрах: Tech-House та Electro-House трек року країни.
2018 рік – Переможець світового конкурсу від «Ultra Music Festival». Його авторський мікс «Going To The Moon And Back» увійшов до TOP 3 кращих міксів світу за версією «UMF Radio». Учасник світового фестивалю «ULTRA MUSIC FESTIVAL EUROPE».
2018 рік – виступ на грандіозному фестивалі електронної музики «Ultra Europe» у Хорватії.
З 2019 року – Резидент світового фестивалю Ultra Europe.
2019 рік – другий виступ на грандіозному фестивалі електронної музики «Ultra Europe» у Хорватії.
2022 рік – Резидент самої танцювальної радіостанції країни – KISS FM.Moon Shot чудово зарекомендував себе в Україні, Хорватії та готовий підкорити весь світ. Активно гастролює по всій країні. У 2022 році його графік виступів заповнюється новими датами, містами та локаціями, як у самій країні, так і за її межами: Швеція, Хорватія, Катар.
У своїх шоу він дарує настрій, заряджає публіку своєю енергією та викладається на всі 100%. І йому не важливо, чи це клуб, фестиваль, чи лаунж бар. Він завжди дотримується свого формату, виділяється та дивує. Головне на будь-якому майданчику – щоб був контакт із глядачем та увійти в один музичний потік, тоді будь-яка вечірка пройде на ура! Це і є запорука успіху! Ти завжди маєш бути в ритмі, завжди потрапляти в крапку! І це щоденна робота та процес, від якого ти отримуєш велике задоволення.

Персональні дані:
Жанри: EDM & DANCE, Electro House, House, G-House, Bass House, Tech House.
Категорія: Clubs, Festivals, Lounge Bars, Pool Parties, Open Airs.
Тривалість сета: 2-3 часа.

Перше знайомство з радіостанцією KISS FM відбулося у 2011 році. Moon Shot дав інтерв'ю в радіо-шоу «Clubheads». Потім у 2012 році його трек «No More Us» лунав в ефірі «TOPDJ Radio Show» (серед найкращих треків у номінації drum'n'bass/dubstep). Також у 2012 році він відіграв гест мікс в ефірі «TOPDJ Radio Show».Весь авторський матеріал, промо-мікси, лайви, радіо-шоу, гест-мікси доступні в підкастах:

podcasts.apple.com/ua/podcast/why-not-podcast/id1440263931
Spotify: open.spotify.com/artist/6YzwHBcL17TcPmuX1cOEHw?si=-dhlb7lIRmmIurufJbqdxw
Soundcloud: soundcloud.com/moon_shot
Beatport: beatport.com/artist/moon-shot/266283
Instagram: instagram.com/moon__shot
PromoDJ: promodj.com/moonshot
Apple Music: music.apple.com/ua/artist/moon-shot/527690931

Дізнайтесь про нього більше - uk.wikipedia.org/wiki/Moon_Shot

У Moon Shot у планах йти вперед, завойовувати нові й нові простори. 2022 рік стане відмінним роком для нього, оскільки підготовлено дуже багато матеріалу. Нові релізи, колаби з артистами з усього світу, незабаром будуть видані на лейблах та доступні на всіх музичних майданчиках. Щодня йдуть нові переговори з багатьма організаторами, клубами щодо подальшої співпраці. Попереду великий тур, нові міста, клуби, країни.

Ось, що каже наш резидент:
"Ніколи не здаватися, топити за свою мрію і нікого не слухати! Пам'ятайте: мрії здійснюються, а цілі досягаються! До зустрічі на вершині Олімпу!"