MalYar

Інфо
Подкаст
Новини

Український артист MalYar – один із найкращих фестивальних та клубних діджеїв України, що продовжує підкорювати світову сцену своїми електронними мелодіями.

Є резидентом найбільшої танцювальної радіостанції країни – KISS FM Ukraine. За плечима діджея виступи на понад 500 майданчиках України, Індії, Ізраїлю та багатьох країнах ЄС. Його треки та ремікси мають прем’єри та звучать на найбільших радіостанціях світу.

У 2021 році MalYar отримав нагороду «Реміксер року» від KISS FM. Його ремікс на трек «Червона калина» досі залишається неофіційним електронним гімном супротиву України проти російської агресії, а ремікс на роботу «6 Days» від Mahmut Orhan набрав понад 5 мільйонів переглядів на YouTube.

MalYar працює в різних жанрах: House, Deep House, Tech House, Progressive House та Bass House.

MalYar також виступав на різних великих фестивалях та подіях, таких як:

– Jeans DJ Parade 2007 (номінація «Відкриття року»);
– Global Gathering Ukraine 2012;
– Summer Sound Festival 2012;
– Joker Fest 2017;
– MRPL City 2017;
– Carpathian Space 2018-2020;
– Kazantip Republic (17, Z8, 20, XX);
– Tiesto in Kyiv 2019;
– Atlas Weekend 2018, 2019, 2021;
– Underhill 2019, 2021.

MalYar – один із найвизначніших артистів. Він завжди займає почесне місце у топах хіт-парадів, а його треки та ремікси отримують велику підтримку від відомих у всьому світі артистів. Серед них: David Guetta, Tiesto, Dimitri Vegas & Like Mike, Hardwell, Nicky Romero, Fedde Le Grand, Don Diablo, Lucas and Steve, Firebeatz, Morgan Page, Bingo Players, Mike Williams, Going Deeper, Sagan, Ferry Corsten, Richard Durand, Omnia та багато інших.

MalYar також співпрацює з провідними музичними лейблами, серед яких Future House Music, Ultra, Armada, Darklight Recordings, Enormous Chills, No Definition, Black Hole, Adrian & Raz, Songbird, Premier, Summer Sound та After Dark.

Слідкуйте за MalYar на соціальних мережах:

Instagram
Facebook
SoundCloud
Spotify
YouTube