MONASTETIQ

MONASTETIQ
Інфо
MONASTETIQ - український електронний проєкт двох саундпродюсерів - Антона та Дмитра.

Антон: Почав писати власну музику ще в шкільні роки, а саме з 2011 року та почав грати з 2014 року.

Дмитро: Дебютував як ді-джей в 2007 і почав писати музику в 2014 р. 
Monastetiq було створено в 2018 році, проте Антон та Дмитро познайомились в 2017 та грали b2b і через рік вирішили обʼєднатись офіційно в дует. Назва "Monastetiq" це мікс двох слів «Моно» та «Естетика».

Monastetiq брали участь у таких фестивалях: Universo Paralello (Бразилія), White Nights (Київ), Wave (Рожеве озеро, Генічеськ), Underhill Festival (Івано-Франківськ), Zound Festival (Запоріжжя) та інші.
 
Зараз Monastetiq активно гастролюють Україною, беруть участь у благодійних івентах, таких як Kureni, Day Time Events, V’YAVA та ін. 
Ціль яких допомога ЗСУ. 
 
Monastetiq пишуть та грають музику в стилях Melodic House & Techno, Indie Dance, Progressive House. 
 
Перший трек який потрапив до ротації на Kiss FM був всім відомий «Сall On You». С тих пір Антон та Дмитро активно співпрацюють з Kiss FM. 

Нещодавно хлопці випустили гучний трек під назвою «Dnipro» який вже встиг пролунати на фестивалі Арміна Ван Бюрена - ASOT 2024. В планах Monastetiq на найближче майбутнє створення нових хітів, експеременти з музичними стилями в пошуках нового, нетипового звучання, підкорення світових фестивалів/клубів та багато нових KISS.CLUB.MIX в єфірі Kiss FM.


 

Ознайомитись з творчістю Monastetiq можна за посиланнями:

https://soundcloud.com/monastetiq

https://www.instagram.com/monastetiq/