Lutique

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини
Фото
Відео

Lutique – український діджей і продюсер танцювальної музики в стилі House. Це людина, що робить вагомий внесок в розвиток української танцювальної музики та подальше її просування на світовому ринку.

Сьогодні в Україні навряд чи знайдеться людина, яка б не знала танцювальних переробок та композицій, до яких свою руку приклав Lutique. Навряд чи знайдеться людина, яка побувавши на виступах діджея, не залишилася б зарядженою позитивною енергією його музики, а також завороженою шармом та харизмою артиста. Навряд чи знайдеться людина, яка зустрівшись одного разу з DJ Lutique на творчій ниві, не залишилась задоволеною його професіоналізмом та серйозним і відповідальним ставленням до роботи.

Чим би він не займався у житті, все було продиктовано і мотивовано любов’ю до музики. З появою свого першого домашнього ПК захопився створенням танцювальних треків, а пізніше отримав можливість демонструвати їх відповідній аудиторії, граючи в нічних клубах.

Сьогодні у нього за спиною багатий діджейський та продюсерський досвід. За весь час Lutique написав чимало власних треків, реміксів на диско-хіти 80-х та хіти сучасних проєктів, що вийшли під марками українських лейблів Move Records, MamaMusic, швейцарського Houseworks та німецького Milk & Sugar. Його роботи потрапили до різних міксованих компіляцій відомих діджеїв та збірок впливових музичних лейблів.

За свою діджейську кар’єру встиг побувати резидентом столичних нічних клубів, а також відіграти свої сети в багатьох містах України та найближчого зарубіжжя

З танцювально-клубних напрямків музики DJ Lutique надає перевагу музиці в стилі House, міксуючи її по наростаючій з Vocal, Pumping та Electro House.

У своїй роботі вважає за необхідне повагу до людей на танцполі, вибір композицій відповідно атмосфері, а також постійну роботу над технікою зведення та поповнення репертуару новою і якісною музикою. Цьому DJ Lutique повністю і присвячує себе заради того, щоб у черговий раз побачити на танцполі посмішки і руки натовпу, що рухаються в такт музиці.

Ніколи не зупиняючись на досягнутому, DJ Lutique освоює нові й нові горизонти музичного світу, удосконалюючи діджейську техніку та продюсерські навички.