Ira Champion

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини
Фото
Відео

Ira Champion – телеведуча (MTV Україна, Перший Національний, Music Box), радіоведуча (KISS FM), DJ, ведуча заходів, вокалістка, актриса та дизайнер. Випускниця кафедри режисури та масових свят Київського національного університету культури та мистецтв. Також отримала спеціальність «Гід-перекладач» та «Секретар-референт» в Інституті туризму.

З 2004 року Ira Champion є ведучою денних ефірів та обличчям радіостанції KISS FM. У 2009 році красуня стала діджеєм та резидентом The Best Dance Radio і почала активно гастролювати.

З 2009 року Ira Champion спільно з українським саунд-продюсером Andi Vax створюють танцювальні треки, які стають хітами та потрапляють на перші місця музичних хіт-парадів. Перший їх спільний трек «Вселенная» понад 5 тижнів знаходився на 1 місці у чарті KISS FM 10 Dance.

Робота «Kazantip 2009» більше 10 тижнів займала лідируючі позиції в хіт-параді KISS FM 10 Dance, а також у чарті KISS FM Top 40. Окрім цього, трек посів третє місце в KISS FM Top 100 – рейтингу найкращих танцювальних треків за підсумками 2009 року. Паралельно Ira працювала з іншими українськими танцювальними проєктами (Kaffein, MainstreaM тощо). Наразі вона виступила автором реміксів на понад 40 треків.

У 2009 році Ira Champion потрапила на обкладинку червневого видання XXL (Україна), а навесні 2010 року запустила лімітовану серію чоловічих та жіночих футболок під своїм однойменним брендом Ira Champion.

У 2010 році зіркова красуня та Andi Vax були удостоєні премії «Найкращий хіт-мейкер» на церемонії KISS FM Awards 2010. Також були створені популярні треки з іншими вітчизняними саунд-продюсерами.

Влітку 2010 року Ira Champion зняла відеокліп на спільний трек з Andi Vax – «Чувство любить». Режисером-постановником виступив Річард Горн.

У жовтні 2010 року на українських телеканалах вийшов відеокліп на трек виконавця Larson – «Эскимо», в якому Ira Champion зіграла головну жіночу роль.

З 2010 року Ira Champion стала ведучою хіт-параду «Національна двадцятка» на телеканалі «Перший Національний».

Протягом 2010-2012 років Ira брала участь у багатьох телевізійних проектах: «Богиня шопінгу», «Гола Правда» – телеканал ТЕТ; «Світлі голови» (3 сезони), «Хто проти блондинок?», «Я – Герой», «Хто зверху?» – Новий канал; «День із MTV» – MTV Ukraine; «Guten Morgen» – телеканал M1; «10 кроків до кохання» – телеканал 1+1.

Травень, 2011 – Ira Champion знялася для обкладинки чоловічого журналу XXL (Україна).

Червень, 2011 – зняла відеокліп на спільний трек з Andi Vax трек – «МБ».

Грудень, 2012 – відіграла на офіційній частині жеребкування Євро 2012 (Палац України).

Березень – Червень, 2012 – ведуча програми Open Space на MTV Україна.

Червень, 2012 – Ira Champion знялася для чоловічого журналу XXL (Україна) – спеціальна фотосесія напередодні Євро-2012.

Квітень, 2013 – Ira Champion знялася для чоловічого журналу XXL (Україна).

Вересень, 2013 – отримала звання «Ікона стилю» від телеканалу ТЕТ, а також стала ведучою хіт-параду Club ChartSurfing на MusicBox UA.

Лютий, 2014 – офіційний блогер про кіно для порталу okino.ua.

Лютий, 2014 – випустила новий трек з Andi Vax – «Это я».