Оголошена дата проведення DJ Mag Top 100 DJs Awards 2020

Авторитетний журнал про танцювальну електронну музику DJ Mag анонсував дату оголошення результатів голосування Top 100 DJs 2020. Імена сотні кращих діджеїв світу будуть оголошені в суботу 7 листопада, шляхом публікацій у соціальних мережах видання, починаючи з 100 і до 1 місця.

У додаток до цього на меломанів зі всього світу очікує спеціальна віртуальна подія, в рамках якої свій ексклюзивний виступ представить цьогорічний діджей #1 та інші зіркові артисти, які потраплять в рейтинг кращих. Трансляція церемонії нагородження та сетів можна буде переглянути на платформі AMF.TV.


З нагоди десятирічного партнерства DJ Mag з компанією ALDA та AMF, віртуальна подія буде організована ними спільно та відбуватиметься в унікальних місцях по всьому Амстердаму, а діджей #1 традиційно буде нагороджений на AMF.


Незважаючи на суттєвий вплив пандемії COVID-19, прихильники танцювальної музики зі всього світу змогли підтримати своїх улюблених артистів. Всього було віддано 1,3 мільйонів голосів. Цей показник майже дорівнює рекорду, встановленому в 2019 році.

Окрім основної церемонії нагородження DJ Mag Top 100 DJs Awards, у неділю 8 листопада відбудеться оголошення альтернативної сотні кращих діджеїв за підтримки популярного музичного магазину Beatport. За основу для формування рейтингу DJ Mag Alternative Top 100 DJs бралися дані основного голосування DJ Mag Top 100 DJs, а також статистика house і techno діджеїв на Beatport. 
Зазвичай альтернативний топ оголошується через декілька тижнів після оприлюднення основного рейтингу, але у 2020 році його результати стануть відомими в ці ж вихідні.

Нагадаємо, що минулого року кращими стали Dimitri Vegas & Like Mike, на другій позиції розмістився Martin Garrix, а трійку лідерів замкнув David Guetta. В альтернативному топі перше місце посів Carl Cox, срібло забрав Adam Bayer, а бронзу – Claptone.