Ukraine Dancing Live: як це було


У рамках проекту Ukraine Dancing 8 жовтня у студії Kiss FM відбувся перший україномовний лайв-сет, за яким наживо мали можливість спостерігати підписники радіостанції Kiss FM в Instagram. Захід відбувся за підтримки мужнього бренду «Козацька рада» та пройшов за участі діджеїв Frooker, FrenZy, Dima Zago та співачки Julia Montblanc.

«Так сталося, що тепер Ukraine Dancing – це не просто радіошоу на Kiss FM, не просто серія клубних вечірок, а справжній культурний бренд, що переріс до власного лейблу, резиденти якого у студії Kiss FM продемонстрували слухачам свої кращі роботи. Наша мета – розвивати національний україномовний клубний саунд. Це ідея, яка об’єднує та надихає, тому подібні лайви будемо проводити і надалі», 
– розповідає засновник проекту Ukraine Dancing Богдан-Нестор Ліпич.

Запис лайв-сету кожен охочий може послухати та завантажити у розділі Подкасти на сайті Kiss FM за цим посланням. А хто бажає побачити захід на відео – пряма дорога на сторінку радіостанції в Instagram: виступ артистів Ukraine Dancing саме тут.

«Після виступу я отримав лише позитив, – ділиться враженнями діджей Frooker, – надзвичайно сподобалась атмосфера у студії: всі дуже щирі та привітні. Ще 11-12 років тому під час шкільних років виступити на Kiss FM було моєю мрією. Потрібно вірити в себе, старанно працювати і все вийде. З упевненістю скажу, що мрії здійснюються!».

Своїми емоціями поділився і Dima Zago: «Сподобалась нова та дуже затишна студія KISS FM, ми були дуже раді зустріти команду таких позитивних та привітних працівників радіостанції».

До речі, із заходу лишилося безліч цікавих фотознімків. Їх ви зможете переглянути в спеціальному альбомі на сайті Kiss FM в розділі Фото.

«У студії 
– дуже гарна атмосфера, – продовжує співачка Julia Montblanc. – Я взагалi, коли спiваю – то заряджаюсь неймовірним позитивом, а тим більше – на улюбленій радіостанції! Була рада знайомству з усіма!».

«А я на Kiss FM вже удруге, – додає молодий і талановитий діджей та саунд-продюсер FrenZy, – проте щоразу отримую неймовірні враження! Дуже щасливий за таку можливість представити проект Ukraine Dancing. Переглядаю відео із виступу та повірити не можу, що в ролі діджея грав свою авторську музику. Хочу ще! Бо Kiss FM – це команда мега-крутих, позитивних і приємних людей! Всіх обійняв!».

Зазначимо, радішоу Ukraine Dancing в ефірі радіо Kiss FM можна почути щоп’ятниці о 21:00 із повтором у понеділок в той же час. Висловити свої ідеї та пропозиції з приводу проекту можна за адресою info@ukrainedancing.com