Новий кліп: Marshmello x Imanbek (feat. Usher) – Too Much

Популярний американський діджей Marshmello та казахська EDM зірка Imanbek випустили офіційний кліп на свій спільний трек «Too Much», записаний в співпраці зі співаком Usher.У футуристичному ролику засвітилися всі троє артистів, хоч особисту участь в зйомках може довести тільки Usher. Marshmello і Imanbek з’являються у кліпі в своїх фірмових масках. Marshmello зіграв робота, яким керує Usher за допомогою VR-окулярів, а Imanbek, точніше актор, який імітує його, виступив у ролі ватажка банди злочинців.

За сюжетом Usher стає свідком викрадення дівчини злочинцями та вирішує їй допомогти, але не встигає. Співак знаходить VR-окуляри на місці злочину, одягає їх та переміщається в тіло Marshmello у віртуальній грі, де бореться з різними поганцями, серед яких Imanbek. Спочатку його спіткає невдача, але в наступних спробах він добивається свого та рятує дівчину. У кінці на Usher чекає розчарування, адже дівчина також виявляється віртуальною голограмою.

Краще все побачити власними очима!
Режисером відео виступив Крістіан Бреслауер, який вже працював над кліпами для таких зірок, як Tiesto, Roddy Ricch, Jason Derulo та багатьох інших.