Jager Music Awards 2020 оголосить майстрів нової реальності

Імена найперспективніших молодих артистів та найсильніших гравців музичної індустрії України стануть відомі вже 21 листопада.Музиканти відчули наслідки цьогорічної кризи незалежно від географії та свого статусу. Один за одним скасовувалися концертні тури, переносилися фестивалі, але ні на мить не спинялася творча діяльність артистів. Цьогоріч вони змінювалися самі, трансформували індустрію, а головне — майстерно створювали нову реальність. 
 
Найкращих із них нагороджуватимуть на Jager Music Awards 2020.
 
Переможців премії оголосять у 4 основних номінаціях: «Трек року», «Відео року», «Внесок в індустрію» та «Артист року». І в останній відтепер немає поділу на жанри.
 
У 2020 році організатори премії адаптували номінації до нових реалій та особливостей музичного світу. Так, уперше з'явилася категорія «Ком’юніті року», де будуть оголошені українські об’єднання, які створили спільноту навколо певного музичного явища.Сучасні реалії фізично роз’єднали нас, але водночас дали поштовх спільним роботам, найкращі з яких здобудуть нагороду в ще одній номінації — «Коллаба року».
 
Онлайн-стріми, VR-шоу та фестивалі — поточний рік змінив музичну івент-індустрію та формати комунікації артистів зі своєю аудиторією. У категорії «Подія нової реальності» журі Jager Music Awards оголосять онлайн-події чи події змішаного формату (offline/online), якими був насичений 2020-й.
 
У номінації «Соціальна ініціатива в музичній індустрії» оберуть артиста або функціонера, що своїми діями чи творчістю зміг позитивно вплинути на зміни в галузі. Важливо зауважити, що у рамках цієї категорії номінувати претендентів та голосувати за найкращих із них можуть як журі, так і користувачі сайту премії. У голосуванні перевага залишається за останніми. Спеціальний приз — PR-підтримка ініціативи переможця на 2021 рік.Організатори Jager Music Awards продовжують розвивати молоду українську сцену і наголошують на вагомості номінацій у рамках Young Blood. Подати заявку на участь у премії цього року молоді артисти могли із 21 вересня до 9 жовтня включно на сайті Jager Music Awards.
 
Призи будуть розподілені у трьох категоріях: Young Blood Jury Choice — зйомки музичного відеокліпу для переможця. Young Blood People's Choice — сертифікат на придбання музичного обладнання. Young Blood Jägermeister Choice — випуск вінілу тиражем 300 екземплярів та допомога у презентації платівки.
 
Журі, як і раніше, формується з лідерів музичної індустрії, які представляють різні міста України. Також до експертної ради входять представники з інших країн світу. Серед них — співзасновник сербського фестивалю EXIT Festival Райко Божич (Сербія); тур-менеджер гуртів Kaiser Chiefs, RED та Fink Саймон де Вінтер (Велика Британія); менеджер Modeselektor та Ben Klock Гідеон Ратенов (Німеччина) та інші видатні гравці музичної сцени. Усього задля об'єктивності та прозорості премії залучено 31 члена журі. Головою ради цьогоріч стане музичний журналіст і засновник аудіожурналу Stereobaza Ігор Панасенко (Stereoigor).Номінанти в кожній із зазначених вище категорій були оголошені 19 жовтня 2020-го, а переможці в номінаціях стануть відомі 21 листопада.
 
Акцентуючи увагу на прозорості премії, вперше в історії Jager Music Awards організатори поділилися лонглистами премії на сайті напередодні оголошення номінантів. Із цього переліку артистів та гравців індустрії й були сформовані шортлисти. Нагадаємо, в рамках номінації «Соціальна ініціатива» номінантів висували не лише журі премії — артисти та їхні менеджери могли подати заявку на участь самостійно.
 
Alina Pash, ONUKA, DakhaBrakha — номіновані на Jager Music Awards 2020.
 
Проголосувати за свого фаворита до 13 листопада може кожен на сайті першої премії незалежної музики.
Артист року:
Alina Pash
alyona alyona
DakhaBrakha
 
Трек року:
alyona alyona, Jamala — Жалі
Ragapop — гордості
The Unsleeping — PTAHA FRED 
 
Відео року:
ONUKA — Zenit
Ragapop — Сяся
Zbaraski — Cofein
 
Внесок в індустрію:
Closer
Kyiv Music Days
Masterskaya
 
Ком’юніті року:
Closer
Kultura Zvuka
Masterskaya
 
Колаба року:
Alina Pash & Сергій Бабкін, Constantine, LATEXFAUNA, YUKO, Gurt [O], KRUTЬ — Різні.Рівні
alyona alyona, Jamala — Жалі
alyona alyona & KALUSH, OTOY, Білий Бо, Шершень, DYKTOR, Дядя Вова — Стержень
 
Подія нової реальності:
Вертикальний концерт. Серія
EVE8
Intercity Live
 
Соціальна ініціатива:
Різні.Рівні
#СтопКультурнийКарантин
EVE8
 
Соціальна ініціатива (номінанти користувачів сайту):
Онлайн-фестиваль Intercity Live
FUSION
#гастроліпорайонах
 
Нагадаємо, що премія Jager Music Awards є ініціативою легендарного бренда німецького лікеру Jägermeister, спрямованою на підтримку української незалежної сцени.
 
Партнерський матеріал