Розроблено швидкий тест на Covid-19 спеціально для масових заходівХороші новини для світової івент-індустрії! Британські вчені в сфері медицини розробили швидкий тест на коронавірус спеціально для масових заходів.

Для його створення об’єдналися концертна агенція Swallow Events і медична компанія Roche. При розробці технології використовувалися стандарти британського Комітету з управління та контролю лікарських препаратів і виробів медичного призначення (MHRA), а також директиви європейської відповідності (CE).

Новий тест на COVID-19 надає максимально наближений реальний результат за 15 хвилин з ефективністю 97%.

Влада Великої Британії вже затвердила розробку медиків і дозволила створювати спеціальні пункти з тестами на масових заходах. Окрім цього, отримано дозвіл на постачання технології всьому світу.

«Ми з гордістю повідомляємо, що ми перша компанія у Великій Британії, яка пропонує послуги швидкого тестування COVID-19 на місці всього за 15 хвилин, що, на нашу думку, є повною зміною гри. Це допоможе організаторам великих фестивалів, концертів, змагань на стадіонах, бізнес-конференцій, невеликих агрокультурних шоу та камерних виступів» – Олі Томас, засновник і виконавчий директор Swallow Events.

За розрахунками компанії запуск івент-індустрії в такий спосіб принесе економіці Великої Британії понад 39,1 млрд фунтів стерлінгів та збереже більше 570 тис робочих місць.