Куди сходити на прогулянку в Києві?Світлий, затишний, наповнений позитивною енергетикою та великою кількістю красивих місць — все це Київ, місто, якому завжди є що запропонувати як туристам, так і місцевим. Андріївський узвіз, Софійська площа та Золоті ворота — це одні з найбільш пам'ятних місць, проте є в столиці України й інші дивовижні пам'ятки, які рекомендується відвідати всім охочим.

Маріїнський паркМісце неймовірної краси, яке знаходиться неподалік від Маріїнського палацу і будівлі Верховної ради України. Тут можна знайти різні статуї і скульптури — велику бронзову жабу, дерево бажань тощо. У парку, поруч з фонтаном Термена, знаходиться пам'ятник Анні Ахматовій.
Тут завжди є на що подивитися, тому багато мандрівників і навіть місцеві не втомлюються відвідувати цей парк знову і знову. Пари можуть здійснити романтичну прогулянку по мосту закоханих, що з'єднує Маріїнський і Хрещатий парки.

ПоділОдин з найбільш древніх і найкрасивіших районів столиці, де панує особлива атмосфера. Гуляючи по вузьких вулицях і насолоджуючись архітектурою будівель минулого століття, не забудьте відвідати:
  • старовинні Контрактову та Поштову площі;
  • Києво-Могилянську академію;
  • Гостинний двір;
  • один з найстаріших фонтанів Києві — "Самсон".
Відвідування всіх пам'яток займає деякий час, тому, якщо ви хочете відпочити від поїздок, здати автомобіль можна в Oiler — мережу СТО у Києві. Поки механіки будуть займатися дозаправкою та діагностикою машини, у вас з'явиться час на пішу прогулянку та відвідування всіх визначних пам'яток Подолу.

Сад імені ФомінаТак називається один з найстаріших ботанічних садів на території нашої країни, присвячений академіку А. В. Фоміну. Він був заснований ще в 19 ст., а серед всієї представленої тут рослинності можна знайти й екзотичні рослини. Навесні, наприклад, тут починають цвісти невимовної краси магнолії, загальна кількість яких становить близько 40 видів.

Будинок з химерамиІдеальний варіант, щоб закінчити й без того насичену подорож вихідного дня на території Києва. "Будинок з Химерами" являє собою цегляну будівлю в стилі модерн, побудовану архітектором Владиславом Городецьким ще у 1901-1903 рр.

Цей будинок прикрашений справді дивовижними, в чомусь навіть страхітливими скульптурами, що додають будові містичності. У зв'язку з цим, "Будинок з Химерами" породив цілий ряд міських легенд і навіть згадується в літературі, зокрема, в романах Володимира Васильєва. Можливість побачити цю будівлю на власні очі й оцінити архітектурне оформлення не можна порівняти ні з чим іншим.

Це лише невеликий перелік дивовижних місць, які можна відвідати в столиці України. Якщо є бажання, знайти місце для прогулянок досить легко: парк Пейзажна алея, Андріївська церква, монумент "Батьківщина-мати" — перелік варіантів обмежений тільки вашою фантазією і вільним часом.

Партнерский матеріал