A State Of Trance 1000 від Арміна ван Бюрена прозвучить на KISS FMКруті новини для прихильників нідерландця Арміна ван Бюрена, шанувальників радіошоу A State Of Trance, а також всіх поціновувачів цього музичного жанру!

У четвер, 21 січня, зі студії п’ятиразового кращого діджея планети в Амстердамі на весь світ пролунає ювілейний 1000-й епізод ASOT. Радіостанція KISS FM з гордістю приєднається до грандіозної події та подарує українцям можливість послухати живі включення з цього особливого випуску найголовнішого радіошоу світу в стилі транс на хвилі The Best Dance Radio.

Знаковий епізод буде по-справжньому епічним, адже в ньому будуть представлені 50 найкращих треків в стилі trance & progressive всіх часів та народів на основі рейтингу A State Of Trance Top 1000, який був сформований за результатами голосування слухачів за улюблені роботи, які хоч раз звучали в радіошоу Арміна ван Бюрена за всю історію його існування.

Приєднуйтеся до прямих включень з A State Of Trance 1000 зі студії Арміна ван Бюрена в Амстердамі на KISS FM 21 січня з 18:00 до 23:00 та станьте частиною історії разом з нами!

Слухайте онлайн на нашому сайті >>>

Слухайте на FM-хвилі у своєму місті >>>

Або слухайте онлайн на своєму смартфоні через додаток RadioPlayer для iOS та Android >>>