Daft Punk розпалися


Легендарний музичний електронний дует Daft Punk розпався.

Про завершення 28-річного спільного творчого шляху музиканти повідомили самі, випустивши на YouTube 8-хвилинне прощальне відео з назвою Epilogue. Воно включає уривок з їх власного художнього фільму Electroma 2006 року. В кінці ролику один з учасників групи вибухає, а далі з’являється заставка з роками існування Daft Punk – 1993-2021. 


Представниця культового колективу Кетрін Франз’є підтвердила розпад Daft Punk, але не пояснила журналістам в чому причина.

Daft Punk – французький дует з Парижу, який був сформований в 1993 році Гі-Мануелем де Гомем-Крісто та Томасом Бангалтером. У дев’яностих група досягла значного успіху на хвилі руху хаус музики у Франції, створивши власне звучання, змішавши елементи електро, хаусу, диско та синтіпопу.

На рахунку зіркового колективу 4 успішні студійні альбоми: Homework (1997), Discovery (2001), Human After All (2005) і Random Access Memories (2013), а також безліч музичних нагород, серед яких Grammy, Brit Awards, Billboard Music Awards, IDMA, MTV EMA та багато інших.