Як організувати свято: діджеї, музиканти, фотографиСвята, ювілеї, весілля завжди мають музичний супровід. Для цих цілей запрошуються музиканти, на молодіжні заходи замовляють діджеїв. В обов'язковому порядку присутній фахівець з фотомонтажу і зйомки урочистих моментів на камеру. 
 
Знайти недорого фотографа для зйомки асортименту продукції для виставкових цілей, каталогу, нерухомості ─ з метою вдалої презентації або реалізації, сімейної фотосесії, або популярної зараз фотосесії для соц. мереж. Банально фотосесія може знадобитися для портфоліо моделі.

Кого запросити: музикантів або діджея

Вокальні експромти, танцювальні ритми, молодіжний хардкор стали важливою частиною урочистих подій. Після застілля гості жвавішають і бажають розважитися. Парубки й дівчата виходять до танцполу, до них поступово приєднуються сімейні пари середнього віку і починається жвава, танцювальна розминка.

1. Музиканти

Плюси:
 
Навіть саме споглядання гри професіоналів здатне принести моральне задоволення. А коли чуєш злагоджене звучання, ноги самі йдуть у танок. Неповторна атмосфера вальсу, блюзу, танго, джазу, музики кантрі ─ це завжди заворожує, викликаючи приємні відчуття у присутніх. Класичні мотиви особливо близькі людям середнього і старшого віку, вони роблять вечора незабутніми.
 
Мінуси:
 
Постійно вимагати «продовження банкету» від втомлених музик просто неможливо. Слід виділити окрему зону в приміщенні або на вуличному просторі, де творчі люди зможуть провести повноцінну репетицію. Кожна група має свій репертуар, а зімпровізувати улюблену мелодію «на біс» спроможні тільки найталановитіші виконавці. Замовлення ансамблю обійдеться в пристойну суму.

2. Діджей

Плюси:
 
Ви можете замовити улюблені треки з інтерпретацією і бажаними ритмами. Тут не потрібно думати, де розмістити музикантів, в якому місці їм дати зігратися і налаштувати інструменти. Важливо заздалегідь уточнити, яка буде апаратура, і переглянути відео-роботи музичного фахівця.
 
Мінуси:
 
Якщо ви потрапляєте на своєрідного оригінала, він може наполягати на своїй, єдино правильній інтерпретації музичних творів, абсолютно ігноруючи побажання клієнта. Тому так важливо заздалегідь ознайомитися з виконаними замовленнями, які має кожен досвідчений діджей. Узгодьте обрані або бажані треки, приберіть зі списку виконавця ті мелодії, які не хочете чути на святі. Бажано попередньо зустрітися, щоб перевірити, яким буде звучання і чи достатньо потужності обладнання для обраного приміщення.

Професійний фотограф

Досвідчений фахівець знає, де використовувати дзеркальний фотоапарат, а де підключити в роботу камеру. Не вибирайте бездумно ─ оцініть представлені роботи за якістю, ступенем освітлення, заданим ракурсом. Адже якщо, наприклад, робиться фотозйомка весілля, то хочеться зберегти приємні моменти, щоб із задоволенням їх переглядати пізніше, дарувати гостям, показувати дітям й онукам. Зробіть кілька пробних кадрів, плануючи оцінити талант фотографа красиво відображати дійсність.
 
Повністю обговоріть всі подробиці, що стосуються роботи фахівців:
  • скільки найнятий працівник буде зайнятий;
  • до якого часу має прибути до місця святкування;
  • які у нього обов'язки і за що конкретно відповідає;
  • розмір суми, що буде сплачена за проведену роботу.
Свято має проходити так, щоб його захотілося повторити, а основні діючі особи і гості були задоволеними. Нехай робота обраних музикантів, ді-джея, фотографа, та ведучого залишить найкращі враження від співпраці!