Готуємося до літа: 8 простих порад


Підготовка до літнього відпочинку відразу асоціюється зі схудненням перед поїздкою на море. Адже треба ж кудись дівати набрані за зиму кілограми. Є багато методик ефективного схуднення за тиждень. Ми ж акцентуємо увагу на інших простих діях, які допоможуть підійти до пляжного сезону в ідеальній формі. Тільки починати їх виконувати потрібно прямо зараз.

Легкий сніданок

Відмовтеся від калорійних сніданків. Випийте натще склянку води, а потім — овочевий фреш або зелений смузі. Завершіть сніданок фруктами. Ви відчуєте небувалу бадьорість. А кашу краще з'їсти ближче до полудня.

Швидкі прогулянки

Прогуляйтеся на роботу пішки. Якщо до неї далеко, вийдіть з транспорту на кілька зупинок раніше. Швидка ходьба не тільки покращує роботу внутрішніх органів, а й зміцнює кістки хребта і суглоби. Ваш настрій явно покращиться.

Година басейну

Плавання — найкращий спосіб підтримки м'язів в тонусі. Досить відвідувати басейн 1 раз в тиждень. Вода змиє накопичене почуття втоми та напруження.

Вода краще чаю

Чай — це напій зими. З приходом весни переходьте на воду. Вона краще виводить токсини та покращує травлення. Стан шкіри також помітно покращиться. Додайте в воду сік або часточки улюблених фруктів.

Раніше лягаємо і раніше встаємо

Змістіть свій життєвий ритм разом з природою. Додаткову годину вранці можна присвятити зарядці або прийняттю сонячних ванн на балконі.

Їмо салати

Збільште кількість овочевих салатів у своєму раціоні. Згодом ви помітите, що солодка і смажена їжа вже не так приваблива.

Зволожуємо шкіру

Приділіть особливу увагу стану шкіри. Адже перший загар ви отримаєте вже від ласкавого весняного сонечка. Введіть у свої звички масаж тіла сухою щіткою з подальшим зволоженням косметичним маслом.

Перезавантажуємо свій профіль

Змініть щось у своєму житті. Позбавтеся від старих меблів, відпишіться від нудних профілів в соцмережах, почистьте пам'ять смартфона. Можна записатися на курси або секцію, що вас давно цікавила.

Увійдіть в літо з новими емоціями!

Партнерський матеріал