Офіційна біографія Avicii вийде в листопадіВидавництво Mobius Books готує вихід офіційної біографії відомого діджея і саунд-продюсера Avicii.

Автором книги «Tim: The Official Biography of Avicii» став шведський журналіст і продюсер документальних фільмів Монс Мосессон. У ній він зібрав спогади родичів, друзів і колег та повторив маршрут світових турів Avicii: із шведської столиці Стокгольму в усі «гарячі точки EDM» – від Маямі і Лос-Анджелеса до Ібіци.

Біографічна книга вийде 16 листопада 2021 року. Вона розповість читачам не тільки про музичну кар’єру діджея, а і про його боротьбу з психічними розладами та різноманітними залежностями, які призвели до трагічного обриву життя Тіма Берглінга.

«Книга малює чесний портрет Тіма і його пошуків в житті, не ухиляючись від труднощів, з якими він боровся»

Біографія була схвалена сім'єю Avicii, а виручені кошти підуть на користь Фонду Тіма Берглінга, який працює над підвищенням обізнаності про запобігання самогубств і проблеми психічного здоров'я.Додамо, що цього року в Стокгольмі також відкриють музей пам’яті Avicii. Частиною інтерактивної експозиції стануть архівні фото і відео артиста. Виставка розповість про те, як проходив його творчий процес, а в якості аудіо-супроводу звучатимуть не видані версії деяких треків.Нагадаємо, що Avicii пішов з життя у віці 28 років у столиці Оману – Маскаті. Згідно з офіційною версією, він наклав на себе руки. Через рік після смерті телеканал BBC показав документальний фільм «Avicii: True Stories». Він розповідає про те, як популярність, що раптово звалилася на молодого парубка, призвела до серйозних проблем зі здоров’ям і обернулася психологічними проблемами. Картина, знята режисером Леван Цікурішвілі, вийшла в обмежений прокат у жовтні 2017 року – за півроку до смерті діджея.
В 2019 році вийшов посмертний альбом Avicii під назвою «Tim», до складу якого увійшли його спільні роботи з такими артистами, як Кріс Мартін з Coldplay, Imagine Dragons, Vargas & Lagola, Aloe Blacc, ARIZONA, Bonn та іншими. Послухати всі треки з нього можна на YouTube.

Швед був відомий багатьма відомими хітами, серед яких «My Feelings For You», «Blessed», «Levels», «Wake Me Up», «Waiting For Love», «The Nights», «Hey Brother» та багато інших. На його рахунку безліч нагород та звання одного з найбільш оплачуваних діджеїв світу за версією авторитетного видання Forbes.Поділіться новиною з друзями!