«Always»: Shnaps і Злата Огнєвіч випустили спільний синглОдин з найуспішніших диджеїв країни Shnaps і неймовірна Злата Огнєвіч представляють сингл «Always».
 

«Моя спільна робота з DJ Shnaps – одне задоволення. Наш творчий тандем зародився, коли ми разом працювали над реміксом «Гола правда», тому наша колаборація була тільки питанням часу. DJ Shnaps – неймовірно талановита людина, з якою ми однозначно на одній хвилі», – поділилася Злата Огнєвіч.
 
Цей творчий тандем вже отримав нагороду від радіостанції KISS FM за свою попередню роботу 
«Гола правда", а тепер їх новий трек готовий підкорювати серця слухачів своєю енергетикою та вайбом. «Я щиро вірю в те, що на моєму творчому шляху люди зустрічаються не випадково і наше знайомство зі Златою абсолютне тому підтвердження. З першої ж нашої спільної роботи я побачив наскільки схожі наші смаки, погляди на музику та її неймовірний талант. Моя ідея та пропозиція записати англомовний сингл їй одразу сподобалась та ми приступили до роботи.  А вже зараз раді представити наш новий сингл «Always» слухачеві» – поділився DJ Shnaps.
 
Англомовна новинка стане справжнім подарунком для фанів напередодні 
«Євробачення-2021».
 

«Серед моїх слухачів є дуже багато людей, які слідують за моєю творчістю саме з Євробачення, тому мені дуже хотілося зробити їм такий сюрприз»– розповіла Злата Огнєвіч.
 
Трек доступний на всіх музичних платформах.
Поділіться новиною з друзями!