Що таке сучасне омолодження у 2021 році

Яка жінка не прагне виглядати молодше? Повернути чіткий овал обличчя та пружність шкіри без дорогих та не завжди безпечних операцій цілком реально.Ретинол


Вітамін А, або ретинол, дійсно вирішує більшість проблем зі шкірою. Минаючи роговий шар та епідерміс, він проникає у дерму, спонукає організм виробляти свіжі волокна колагену та еластину. До того ж ретинол зволожує шкіру завдяки виробленню природної гіалуронової кислоти, а також контролює вироблення себуму, адже знижує кількість запалень і сприяє очищенню пор.

Фейсфітнес

Фейсфітнес, йога для особи, фейсбілдінг — різні назви одного й того ж. Щоденні заняття займають не більше 5–7 хвилин, після чого зміцнюються м'язи обличчя, зменшуються носогубні складки й мішки під очима, зморшки на лобі.

Безін'єкційна мезотерапія

Під час процедури під шкіру вводять косметологічні препарати без застосування уколів. У результаті зморшки розгладжуються, шкіра зволожена та більш пружна. Косметолог готує вітамінізований коктейль з урахуванням потреб клієнта і наносить його на шкіру, за допомогою апаратного роликового масажу допомагає йому безболісно проникнути в глибокі шари шкіри.

Біоревіталізація

Суть даної процедури у підшкірному введенні гіалуронової кислоти. До складу ін'єкції можуть входити вітаміни і корисні мікроелементи. Після процедури поліпшується колір обличчя, розгладжуються зморшки, шкіра стає більш пружною.

SMAS-ліфтинг

У київській клініці пластичної хірургії ANACOSMA омолодження можна провести за допомогою ультразвукового апарата Альтера. Процедура називається SMAS-ліфтинг. Вона полягає у підтяжці особливого глибокого шару тканини, який слугує каркасом для шкіри, жирового прошарку та м’язів. Серед плюсів:
  • Безпека. Альтера-терапія не несе ризиків, що властиві хірургічним маніпуляціям.
  • Швидке досягнення результату. Він помітний вже після закінчення процедури. Протягом 2–3 місяців ефект продовжує наростати. Шкіра виглядає ще більш молодою та доглянутою.
  • Довготривалість. Результат тримається до 3 та більше років залежно від індивідуальних особливостей організму.
  • Відсутність наркозу та травматичності. На відміну від хірургічної операції розтягнуті м’язи та шкіра не висікаються, а піддаються багаторівневому впливу без їхнього пошкодження.
  • Однократність процедури. Відсутність синців, післяопераційних швів та власне періоду реабілітації.
Ін'єкції ботоксу

З метою омолодження у м'язи обличчя вводять ботулотоксин — м'язові волокна розслаблюються, що сприяє розгладженню навіть глибоких зморшок. Результат помітний одразу, а ефект від ін’єкції зберігається до 6–8 місяців. Процедура безпечна, ускладнення вкрай рідкісні й повністю оборотні.

Плазмоліфтинг

У проблемні зони на обличчі (зморшки, пігментні плями, рубці, обвисла шкіра) за допомогою маленького шприца вводиться спеціальна збагачена плазма, отримана з власної крові пацієнта через обробку на центрифузі. Повторювати процедуру потрібно кожні півроку для підтримання ефекту.

Партнерський матеріал