За любов: Stephan Bodzin разом із дружиною дадуть «бременського саунду» в КиєвіНа екваторі літа в променях західного сонця над розкішним Osocor Residence — саме таким буде любовний лайв культового німецького діджея Stephan Bodzin і його дружини Luna Semara 16 липня.

Він — світовий батько техно, засновник лейблу Herzblut, хедлайнер фестивалів Tomorrowland і Awakenings, автор офіційних реміксів Depeche Mode і Sinead O'Connor. Luna Semara — продюсер, діджей і вокалістка, яка збирає аншлаги по всьому світу, та його любов, натхнення й підтримка. Цього літа Київ уперше зануриться в їхній спільний подружній лайв.
«Музика — не жарт для мене. Якщо я сідаю за роботу над новим треком, значить маю передати у звуці щось, що виходить із глибини моєї душі», — зізнається артист. Стефан — насамперед пристрасна людина. Тема любові, чуттєвості і відданості ідеалам проходить крізь усю його творчість. Перший альбом артиста називається Liebe Ist… («Любов — це…»). І разом із більш пізнім Powers of Ten вони визначили звучання нашої епохи в історії європейської електронної сцени.

Основа його філософії — художній та інтелектуальний акцент у музиці і відмова від будь-яких перешкод. На початку нульових Stephan Bodzin разом із соратниками Thomas Schumacher і Oliver Huntemann створили справжню революцію у світі техно. Захоплений індивідуальною творчістю музиканта Dj Hell назвав його творцем «бременського саунду». А унікальні лайви Стефана відрізняються саме тим, що народжують у слухачах тільки яскраві емоції — пристрасть, смуток, щастя, тугу, любов. Хоч і, здавалося б, він творить у сухому світі музики машин. Останній альбом Powers of Ten — не що інше, як вираження пристрасті Стефана до сім’ї, до музики й до аналогового обладнання.Навіть його послання молодим діджеям ґрунтується на чуттєвому пориві: «Залишайся вірним. Не здавайся. Не витрачай час даремно й насолоджуйся ним. Це всього лише одне життя, то живи ним. Створюй музику, а не дурниці. І не дозволяй іншим говорити, що добре, а що ні».

«Мою музику краще грати на невеликих локаціях. Відчуваю себе трохи розгубленим, виступаючи на гігантських майданчиках. До того ж насправді вони не забезпечують функціонально сфокусованого звуку», — зізнається артист.Саме тому локація Osocor Residence ідеальна для концерту Stephan Bodzin — концентрація звуку, акустика, кращі можливості для світлового та художнього оформлення простору. Тут його спільний із коханою лайв стане збудливо-гіпнотичною конструкцією, яка зачарує мелодійною заплутаністю гармонії.

Тож віддайтеся ж пристрасному танцю під музику Stephan Bodzin і Luna Semara — під найемоційніше техно у світі на найкрасивішій локації Києва!

Квитки: https://bit.ly/3w4Bvou