Голосування DJ Mag Top 100 DJs 2021 відкрито!Авторитетний журнал про танцювальну електронну музику DJ Mag оголосив про старт голосування за кращих діджеїв світу 2021 року. Підтримати своїх фаворитів можна за посиланням vote.djmag.com.

Голосування супроводжуватиметься десятитижневим віртуальним фестивалем, в рамках якого свої сети відіграють провідні світові діджеї. Вперше Top 100 DJs Virtual Festival пройшов у 2020 році у відповідь на пандемію коронавірусу і закриття глобальної індустрії нічного життя та подій.Стріми Top 100 DJs Virtual Festival будуть проходити щосуботи та щонеділі з 24 липня по 19 вересня. Трансляції відбуватимуться на офіційних каналах DJ Mag на YouTube, Facebook і Twitch. По суботам свої мікси гратимуть діджеї з основної сотні найкращих, а по неділях запалюватимуть артисти з рейтингу Alternative Top 100 DJs.
Свою участь в суботніх віртуальних подіях вже підтвердили: діючий кращий діджей планети David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Mariana Bo, Timmy Trumpet, Lokyii, Carta, Casper Yu, Ummet Ozcan, Oliver Heldens, Steve Aoki, Afrojack, Nifra, ATB, Bassjackers, Vini Vici, Vize, Fedde Le Grand, KSHMR, Ayrue та багато інших.

В неділю глядачів радуватимуть Juliet Fox, Claptone, Dennis Ferrer, Jaguar, DJ Spen, Manda Moor, Lauren Flax, Justin Cudmore, Paulette, Anfisa Letyago, Delano Smith, Mike Dunn і не тільки.
Механіка формування альтернативної сотні залишається незмінною – результати голосування + дані продажів на Beatport. У 2021 році жанровий фільтр вирішили розширити, будуть додані такі музичні стилі, як house, techno, drum & bass та інші жанри, які були недостатньо представлені в головному опитуванні Top 100 DJs.У 2021 голосування знову пройде у партнерстві з UNICEF. Організація закликає діджеїв, музикантів та всіх шанувальників електронної музики зіграти свою роль у підтримці місії щодо доставки 2 мільярдів доз вакцин та проведенні вакцинації по всьому світу. Глядачі віртуального фестивалю зможуть пожертвувати гроші для всесвітньої програми UNICEF.

DJ Mag Top 100 DJs – повністю відкрите опитування, без номінацій та категорій. Виборцям пропонується обрати п’ятірку діджеїв на власну думку. 100 діджеїв, які наберуть найбільше голосів, сформують остаточний рейтинг. Результати опитування будуть оголошені традиційно на Amsterdam Music Festival 2021 16 жовтня.

Результати минулого року можна переглянути тут.