У Києві виступить Ben Böhmer!


У Києві виступить Ben Böhmer — артист-відкриття світової електронної сцени минулого року!

Артист відвідає українську столицю 27 серпня одразу після виходу нового довгоочікуваного альбому «Begin Again».

Навіть найзапекліші адепти танцювальної сцени готові визнати: останніми роками в цьому жанрі помітний брак нових імен та свіжих ідей. Тому раптова яскрава поява талановитого берлінського саунд-продюсера Бена Бьомера особливо приємна. Хлопець так добре себе показує, що здається, ніби він готовий заповнити цей дефіцит сам.


 
Ben Böhmer сьогодні буквально всюди! Його дебютний альбом Breathing збирає понад 50 мільйонів стрімів. А легендарний лейбл Anjunadeep продовжує контракт на ще один реліз і спрямовує на розвиток кар'єри хлопця всі свої безмежно потужні ресурси. Вірять у Бена і колеги з галузі. Досвідчені, уславлені продюсери, від Boris Brejcha і Stephan Bodzin до Bob Moses, називають його next bygones і високо цінують продюсерський талант Бена.
 
Зрештою, саме Бен — новий герой гучної серії відео Cercle. Випуск за його участю зібрав уже понад 10 мільйонів переглядів. Його знімали в одній із найкрасивіших локацій Європи — долині повітряних куль у Каппадокії (Туреччина).

 

Секрет успіху Бена ще й у тому, що він бере за основу свого саунду чи не найбільш трендовий жанр моменту — melodic house — і виводить це звучання на новий рівень якості, драматизму та глибини. Не забуваючи водночас підкорити всі чарти Beatport із треками для танцполів та вечірок, Бен іде ще далі. Зовсім недавно він анонсував другий альбом Begin Again, на якому поєднує melodic house з інді-роком, інді-попом та іншими жанрами, залучаючи до співпраці численних вокалістів і музикантів.
 


Пілотний сингл нового альбому Бена вже в Мережі. Сам альбом — уже зовсім скоро! До Києва Ben Böhmer приїде з порцією ексклюзивних треків і вже відомими клубними хітами, серед яких дует із Яном Блумквістом Decade та інші роботи.

Ben Bohmer (Live), Phil & Derek (CERCLE), Smailov, Lirity, 27.08.2021 | Київ, Курені

Квитки: https://bit.ly/BenBohmerLIVE