RAJA показав неймовірну красу Києва за допомогою музикиНа даху одного з бізнес центрів столиці пролунав дивовижний за атмосферою dj-set від RAJA виключно з авторських треків.  

У відео глядачі побачать неймовірні краєвиди Києва під східні мотиви електронних стилів Melodic Techno та Future Rave.

«Я був у багатьох містах світу, вивчав традиції та культуру племен і народів, та мене завжди тягне додому, до рідного і коханого міста Києва, яке дало мені натхнення і чудових людей. Я співаю різними мовами, наша музика – мультикультурна».

Відкриває сет – новий розривний трек музиканта та продюсера під назвою PORTAL. 25 хвилин танцювальних ритмів та вокальних співів – це нова концепція музиканта – Vocal DJ.Музичним партнером та саунд-продюсером проекту RAJA – є  Микита Богданов, треки якого грали такі гуру, як Don Diablo,  Tiesto  та Armin van Buuren.

Артист обіцяє нам багато нестандартних рухів, але ми вже бачимо, що його підхід унікальний та відразу виділяє його серед інших артистів схожих жанрів.

До речі, трек ZORA від RAJA нещодавно зайняв першу позицію в нашому чарті 10DANCE. І судячи з усього нас чекають нові хіти. Нам залишається пишатися таким коханням RAJA до своєї країни та такою чудовою музикою.