Зараз в ефірі
DJ ROBOT до
Raja Portal
array(6) { ["time"]=> string(5) "04:26" ["song"]=> string(6) "Portal" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(4) "Raja" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "04:23" ["song"]=> string(10) "Impossible" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(35) "David Guetta & Morten & John Martin" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "04:20" ["song"]=> string(22) "Очима (Odner Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(8) "Roxolana" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "04:17" ["song"]=> string(25) "My Blood (Aquastones Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(17) "Twenty One Pilots" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Резидент KISS FM вирушив у веломандрівку на 5 тис. км — 07.10.2021Резидент радіостанції KISS FM, автор та ведучий радіошоу Ukraine Dancing Lipich вирушив у веломандрівку країнами Балканського півострова, загальна відстань якої становить більше 5 тис. км.

 У планах артиста об'їхати 10 країн, таких як Молдова, Румунія, Болгарія, Туреччина, Північна Македонія, Боснія та Герцеговина, Хорватія, Албанія, Сербія та Чорногорія. Під час велоподорожі Lipich веде щоденник: розповідає про кожну з відвіданих країн, про людей, яких зустрічає, пригоди, що трапляються на шляху та ділиться досвідом, як подорожувати світом майже без грошей. Стежити за мандрівкою можна у спільноті Lipich Blog на Facebook.Станом на 7 жовтня Богдан-Нестор Ліпич розповідає, що заїхав в одну із незапланованих у маршруті країну – Грецію. Та вже об'їхав більше 3000 км і окрім Греції побував у Молдові, Румунії, Болгарії і Туреччині.

Богдан розповідає, що погода на Балканах просто чудова: близько 20-30 градусів щодня, тому подорожувати – самий час. Під час руху на велосипеді у мобільному додатку не забуває слухати і The Best Dance Radio. Повернутися з мандрівки із неймовірними враженнями та новими силами планує орієнтовно в листопаді.