Де можна взяти кредит онлайн на карту на вигідних умовах?Оформити кредит онлайн на карту в сучасних умовах не становить зараз великих проблем. Для цього достатньо звернутися в мікрофінансову організацію (МФО), і пройти обов'язкову процедуру реєстрації, в ході якої вказати достовірні персональні дані.

Оформити онлайн кредит в МФО можуть особи з соціально незахищених верств населення: пенсіонери, студенти, безробітні. У деяких випадках кредит можуть отримати позичальники з поганою кредитною історією, які мають непогашені кредити. Заявки в МФО розглядаються в автоматичному режимі, цілодобово, ухвала має бути винесена протягом 30-60 хвилин. Гроші можна отримати на банківську карту. Таким чином, кредит в МФО можна оформити в віддаленому режимі в будь-який час доби, протягом 1 години.

Як оформити кредит в МФО

На відміну від банківських кредитів, оформити онлайн кредит в МФО можна при наявності паспорта та ідентифікаційного коду. Ніяких довідок про доходи або поручителів не треба. Головна умова отримання кредиту в МФО - достовірність зазначеної інформації. Після того, як реєстраційна анкета заповнена, клієнт повинен підтвердити свій номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

На наступному етапі позичальник повинен вказати дані своєї банківської картки та прив'язати її до свого аккаунту на сайті МФО, після чого карта пройде верифікацію. Це необхідно для того, щоб система переконалася в тому, що дана банківська карта належить саме позичальнику, а не сторонній особі.

Коли всі технічні питання пройдені, клієнт може подати заявку на отримання кредиту, вказавши терміни кредитування і бажану суму. Відсоток кредитної ставки розраховується на кредитному калькуляторі, який присутній на сайті МФО. Скорингова система перевіряє інформацію, надану клієнтом, і протягом 15-30 хвилин виносить рішення по заявці.

У разі, якщо заявка отримала схвалення, на електронну пошту клієнта відсилається кредитний договір, який повинен підписати позичальник, після чого кредитні гроші зараховуються на банківську карту клієнта.

МФО Ccloan

Оформити кредит в Ccloan можуть громадяни України, які досягли 18-річного віку, мають цивільний паспорт, що діє банківську карту українського банку, мобільний телефон та адресу електронної пошти. Оформляючи кредит в МФО, клієнт повинен оцінити свої фінансові можливості, щоб вчасно повернути взяту суму з відсотками. Графік і сума погашення кредиту вказані в кредитному договорі, який підписав клієнт при його оформленні. У разі прострочення платежу клієнту будуть нараховані штрафні санкції. У Ccloan є можливість пролонгації взятого кредиту, яка допоможе уникнути штрафу за прострочення, але оформити пролонгацію необхідно завчасно, в період дії Договору.

Адміністрація Сслоан надає кредити в розмірі 100 - 20000 грн. Однак, при першому зверненні в Сслоан розмір кредиту звичайно обмежений 5 000 грн. Кредит можна оформити на термін від 1 до 30 діб. Термін кредитування для постійних клієнтів може бути збільшений удвічі, до 65 днів.

У Сслоан є можливість продовження взятого кредиту. Для цього клієнт повинен зв'язатися з менеджером компанії одним із зручних йому способів, і оформити заявку щодо пролонгації кредиту. При першому зверненні в Сслоан клієнт може оформити кредит під символічний відсоток 0,01%. Таким чином, повернути доведеться фактично лише суму взятого кредиту.

МФО mistercash

Організація Містеркеш вийшла на український ринок мікрокредитування зовсім недавно, але вже встигла завоювати любов багатьох позичальників, оперативно надаючи кредити в будь-який час дня і ночі. Перший кредит у Містеркеш оформляється під 0,01% на максимально можливу суму - 20000 грн, що вигідно відрізняє компанію від конкурентів. Термін кредитування від 5 до 30 днів. Компанія постійно анонсує різноманітні маркетингові акції по залученню нових клієнтів, про які можна дізнатися на сторінці https://mistercash.ua/ru/news/.

Партнерський матеріал