Музичні секс-іграшки. Від року та репу у світ інтимних гаджетівІснують дослідження, які говорять про те, що музичні уподобання людини та IQ мають між собою досить сильний зв'язок. Чи так це – ми не знаємо, але те, що ваші музичні уподобання можуть урізноманітнити сексуальне життя – однозначно. Найпростіше – поставити музику на фоні і ретельно продумати плейлист, щоб не було курйозних ситуацій від алгоритмів музичних серверів. А що щодо сексу безпосередньо з музикою? Щоб вона у прямому розумінні проникла під шкіру?

Коли знаходиш ту саму пісню, яка доводить тебе до мурашок і ментального оргазму, можна посилити любов до треку за допомогою секс іграшок https://brokensofa.com.ua/sex-igrushki, які синхронізуються з музикою. Вони ловлять біти і частоти і грають цю музику знову вже всередині найпотаємніших і найчутливіших місць. Ці функції неминуче наштовхують на бажання різних експериментів. Можливо, ви полюбите важкий рок чи техно з таким “партнером у танцю”. А легка музика змусить вас здригатися від рідкісного імпульсу та благати прискорити BPM.

Lovense Dolce (Quake) - музичний улюбленець багатьох дівчатЦей розумний і майстерний коханець виготовлений з високоякісного гіпоалергенного силікону дуже гнучкий і його можна підлаштовувати на інтимних зонах під ваші особливі точки і кути. Вібратор Lovense Dolce (Quake) https://brokensofa.com.ua/lovense-dolce-quake-dvojnoj-vibrator-s-funkciej-smart надійно фіксується всередині піхви та на кліторі, звільняючи руки, якими можна помножити задоволення, пестячи тіло, груди. Підключається до смартфону через Bluetooth або інтернет для того, щоб ви могли керувати режимами вібрації так, як завгодно вашій душі. Додаток виробника с Remote передбачає безліч зручних функцій, таких як налаштування патернів та комбінацій вібрації під себе, а це близько 10 режимів, голосове управління командами та, звичайно ж, гра в ритм музиці. За допомогою можливості керування через інтернет - приносити задоволення вашій партнерці можна в будь-яку точку планети.

Ловенс - це вібратор плюс віброяйце в одному корпусі, тому найсильніші відчуття та яскравий оргазм вам забезпечені. Не дарма ж у ньому є режим під назвою "феєрверк". Підозрюємо, що пісня Біллі Айліш "Everything i wanted" - ("Все, що я хотіла"), яка отримала Греммі-2021, була написана під враженням саме від даного вібратора :-). Увімкнути музичний режим через додаток дуже просто - оберіть потрібний режим, підключіть вібратор до джерела музики, та піддайтеся кожному такту музики. Чілл з легкими бітами або, можливо, дабстеп? Lovense Dolce повністю водонепроникний і можна піддаватися розслабленню у воді так довго і часто, скільки вам потрібно. Не забувайте про використання лубриканта на водній основі та якісне очищення секс-іграшки, щоб її використання було довгостроковим та безпечним.

Музичні вібратори OhMiBod

Американський бренд OhMiBod спеціалізується на випуску безпосередньо музичних інтим-девайсів, щоб максимально зблизити вас з кожною нотою пісень та треків. В асортименті є як класичні форми вібраторів, так і кролики, стимулятори точки G.

Іграшки працюють у трьох режимах – смарт та беззвучному, як звичайний стимулятор, коли хочеться просто вібрацій, та третій – музичний, працює через передавач, який одним кінцем підключається до джерела звуку, а іншим – до навушників чи колонок. Вібрація секс-іграшки підлаштовується в такт музиці, а бездротова система не обмежує вашу свободу рухів. Поки що вібратори OhMiBod працюють виключно з операційною системою iOs. Матеріал виробів - силікон ABC, безпечний та гіпоалергенний, має шовковисту текстуру та приємний для найніжніших точок жіночого тіла. Дизайн заслуговує на окрему похвалу - такі лаконічні і плавні девайси займають увагу також візуально.

Не турбуйтеся про те, що силіконовий партнер у найвідповідальніший момент може вас залишити, адже у ОуМіБод акумулятори підвищеної ємності, стежте за його зарядом і він буде безвідмовним навіть у збоченних і потаємних фантазіях. 

Які можливі сценарії ігор з музикою? Наприклад, почати прелюдію з музики на фоні та дотиків до тіла. Розігріти себе думками про те, що музика може проникнути не тільки у вуха, слухати її та вловлювати найтонші моменти. Розігрівшись, підключити пристрій у музичний режим і почати експерименти з жанрами, переходячи від найповільніших до найшвидших, під які в клубах потіють люди або трясуть головами на рок-концертах. Залежить від того, як далеко ви готові зайти і якої швидкості бажаєте.

Спробуйте такі жанри, як дикий tribal, ритмічне minimal techno і непередбачуваний breakbeat. Експериментуйте і проживайте з музикою всі моменти вашого життя - сумні, веселі, а тепер ще й найпотаємніші та найсексуальніші.

Партнерський матеріал