Українська діджейка Alevtina влаштувала екологічний маніфест на сміттєзвалищіDJ Alevtina вирішила радикально звернути увагу спільноти до проблеми засмічення України. Український саунд-продюсер, діджей та художній керівник лейблу RIM відіграла сет прямо на сміттєзвалищі. В такий спосіб Alevtina хотіла наочно показати масштаби проблеми, яка з кожним днем може перетворитися на катастрофу.

Україна входить у ТОП-10 найбільш засмічених країн світу.

Тільки вдумайтеся, 10,6 тонн відходів на кожного українця на рік. Це близько 474 мільйонів тонн відходів за рік. З них майже 5% відносяться до категорії небезпечних.

«Чому ми не переробляємо сміття? Чому ми так недбало ставимося до сортування сміття і не починаємо це з кожного будинку та сім'ї? Чому в річках та озерах тонни пластику, а сміттєві полігони займають території, як міста та селища? Чому ми залишаємо свій бруд майбутнім поколінням? І чому ми про це не думаємо і не говоримо про це скрізь?», – це частина гострих питань, на які ставить наголос артист.

«Мене давно турбує тема забруднення людиною нашої Планети. Я почала цікавитися «сміттєвим» питанням у моєму рідному Києві, і дізнавшись цифри – жахнулася!

Через супутники на Київщині виявлено близько 80 звалищ, а їхня загальна площа становить близько 900 гектарів землі, а це – приблизно 1 260 футбольних полів! Сказати, що я шокована? Це – мало сказано!

На одне з цих звалищ я вирішила з'їздити і подивитися на все це на власні очі. Враження – ШОК! Масштаби – близько 20 гектарів мільйонів тонн «смердючого» на всю округу сміття! У мене виникло бажання розповісти вам про це! Так як я – діджей, вирішила прямо на цьому звалищі записати свій сет. Показати вам ці анти-пейзажі та закликати не бути байдужими».

Трансляція сету відбудеться 17 листопада о 17:00 на сторінці артиста в YouTube.

«Давайте кожен почне з себе і з найпростішого – мінімум пластику, сортуємо сміття та вивозимо його на офіційні звалища! Давайте разом робити Планету чистіше!».