Найкращі програми на iPhone для навчання

З 15 жовтня 2021 року в Україні відкрилася можливість купити Айфон 13. Продуктивні та стильні смартфони допомагають завжди залишатися на зв'язку та виконувати потрібні завдання у віддаленому режимі. Тепер можна займатися самонавчанням без паперових видань чи офлайн-курсів. Достатньо лише завантажити відповідні програми для саморозвитку.Вчимося онлайн зі Stepic

Широкий доступ до курсів з інформатики, математики, психології та інших дисциплін – основні функціональні фішки платформи. Подано відеолекції з теоретичною інформацією, а також практичні заняття з автоматичною перевіркою, що допомагають застосовувати знання.

Курси заслуговують на увагу і довіру. Популярні канали представлені провідними IT-компаніями та університетами. У процесі навчання користувач отримує інформацію та можливість обговорювати її з викладачами. Для цього передбачено окремий майданчик на форумі. Такий підхід дозволяє глибше зрозуміти особливості та тонкощі предметів. Для зайнятих людей передбачено короткі курси. Прослухавши їх, користувач отримує сертифікат про перепідготовку.

"Фоксфорд": навчання школярів
Відмінним посібником для домашніх завдань учням 4–11 класів буде онлайн-довідник. З його допомогою можна підготуватися до контрольних робіт та уроків. База даних із шкільних предметів просто величезна, тому користувач легко знайде потрібну інформацію.

Переваги платформи:

наявність готових курсів із уроками в онлайн-режимі;
підтримка куратора;
проходження занять із особистим репетитором;
підручники з усіх предметів;
тренажери на розвиток інтелекту;
тестові завдання.
Додаток оснащений зручною навігацією, що допомагає орієнтуватися у 3000 теоретичних матеріалах. Для зручності передбачено 3 рівні складності: базовий, поглиблений та олімпіадний. Як бонус надано 500 відеоуроків від кваліфікованих викладачів.

Програми для вирішення задач

Знайти на своєму iPhone швидку підказку з математики можна за допомогою PhotoMath. Готуватися до контрольних та іспитів буде набагато простіше. Встановивши цю програму, ви зможете вирішувати диференційовані рівняння та матриці. Щоб поглибити знання, використовуйте повний курс базової алгебри та геометрії, які є у додатку. Бажаєте швидко знайти вирішення складного завдання – наведіть камеру на рівняння. Решту зробить програма.

Підвищити свій рівень граматики та навчитися правильно викладати думки допоможе додаток Duolingo. Розробники надали можливість вивчити 38 мов. На платформі використовуються наукові методи. Користувач показує рівень підготовки, згідно з яким персоналізуються уроки. Перевага навчання в тому, що вона відбувається в ігровій формі.

Курс збудований у формі дерева. Нова гілка відкривається лише у разі правильних відповідей на питання та освоєння нових навичок. За допомогою курсів можна покращити розмовну мову та підвищити грамотність читання. Для додаткового занурення в мову пройдіть уроки з розповідями. Платформа підійде дорослим та дітям. Для мотивації учня надаються різні функції. Змагайтеся зі знайомими, підвищуйте рейтинг та отримуйте додаткові бонуси.

Партнерський матеріал