Гігабітний Інтернет: що це і для чого він потрібен сучасному користувачу

Про необхідність Інтернету в квартирі чи будинку вже й годі говорити у 2022 році. А от те, що він має бути якісним та швидким, — питання актуальне для користувачів і досі. Оскільки нині багато компаній перейшли на дистанційну роботу, школи й університети здебільшого проводять навчання онлайн, та й наші інші потреби в мережі зросли — для дому варто підключити Інтернет зі швидкістю до 1000 Мбіт/с.Усе більше провайдерів пропонують підключити гігабітний Інтернет, і ця тенденція помітна не лише в столиці України — компанії по всій країні надають таку послугу. Чому ж вона популярна? А тому, що 1000 Мбіт/с — це та швидкість Інтернету, яка дає змогу миттєво й комфортно користуватися мережею для всіх свої потреб:
  • Швидко як скачувати файли, так і завантажувати їх на інтернет-ресурси та хмарні сервіси. Особливо це відчутно в роботі з фото- та відеоматеріалом.
  • Навчатися та працювати онлайн, не хвилюючись про перебої в сигналах мережі. Чисельні конференції, зустрічі в Zoom, презентації тощо не зриватимуться через погану швидкість домашнього Інтернету.
  • Дивитися фільми або переглядати онлайн-телебачення на будь-яких пристроях без затримок у якості 4К (Ultra HD).
  • Грати в ігри онлайн, що особливо необхідно для геймерів-любителів та тих, хто професійно займається кіберспортом.
  • Вільно «серфити» в Інтернеті всім членам родини водночас, і це не відбиватиметься на якості мережі.
Уявіть, ви вирішили завантажити файл розміром 4 Гб. Зі швидкістю в 100 Мбіт/с на це буде потрібно 5 хвилин за умови, що ніхто більше не буде користуватися Інтернетом. Але з гігабітним Інтернетом на скачування такого файлу знадобиться менше хвилини, при цьому ви або ж члени вашої родини зможете спокійно паралельно користуватися мережею.

Зверніть увагу, що для повноцінного використання гігабіту необхідно щоб на комп’ютері або ноутбуці була встановлена Windows 7 і вище, а сам пристрій мав мережевну карту на 1 Гбіт/с (нею оснащені всі сучасні комп'ютери) та SSD-диск.

Одним з українських провайдерів, що пропонує підключити Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с, є Мережа Ланет. За останніми річними даними міжнародного сервісу nPerf, Мережа Ланет є найшвидшим українським провайдером. Маючи широку зону покриття, компанія надає свої послуги не лише в Києві, а й багатьох інших містах та областях України.

Тож якою б інтернет-діяльністю ви не займалися, швидкісний та безперебійний Інтернет зробить її комфортною.

Партнерський матеріал