На якому авто найкраще слухати музику: топ машин з якісними акустичними системами

Існує розповсюджена думка, що якісне звучання музики в салоні авто доступне лише у преміальному сегменті. Тоді як іншим водіям для досягнення бажаного саунду доведеться відвідати профільні сервіси. Проте провідна українська компанія з прокату авто VZM Rent поділилася інформацією, що все не настільки однозначно. За словами представників компанії, оренда авто та гарне звучання музики в салоні ― один з важливих чинників успішної угоди у їхньому бізнесі.

Менеджер з розвитку компанії VZM Сергій Черевко розповідає, що для левової частки клієнтів хороша акустика ― це вагома перевага при підборі машини в оренду.

«У якийсь момент ми зрозуміли, що якісне звучання музики в салоні грає не останню роль для водіїв. Тому при визначенні їх потреб наші фахівці розповідають і про цей аспект. Іноді буває так, що клієнт планує довготривалу поїздку, але вагається між вибором авто. Якщо розповісти, що в одному з автомобілів музику слухати краще, то це може стати вирішальним фактором», ― говорить Сергій Черевко.
 


«Деякі з цих машин ― це звичайний комфорт клас. Їх добова оренда коштує приблизно як і послуги таксі. Але ми пояснюємо, що вже в рідній комплектації виробник подбав про музичну складову. І звук у них може бути навіть ліпшим за авто зі спеціальною начинкою»,
― додає Сергій Черевко.

Фахівці VZM склали власну добірку машин різного сегменту, чия акустична система порадує навіть найвибагливіших водіїв.


Mazda 6
 
Акустика «шістки» складається з чотирьох низькочастотних динаміків BOSE та двох високочастотних. Також виробник встановив сабвуфер і підсилювачі.

Японський виробник уже давно співпрацює з корпорацією BOSE, котра спеціалізується на виготовленні автоакустики. Технології компенсації шуму та грамотний розподіл інструментально-вокальних партів дозволяють досягти звучання в 360°.

 

KIA Optima
 


Ще одна автівка доступного цінового сегмента з непоганою штатною музикою. Над акустичною системою KIA попрацювала компанія Harman-Kardon. В салоні гармонічно розміщені 10 динаміків, підсилювачі та сабвуфер.
 

BMW 3 серії та X-серії
 


Акустичні системи у цих автівках завжди на гідному рівні. Як і у випадку з KIA, звуком для BMW займається компанія Harman-Kardon. Потужність 600 Вт, система High-End, 9-канальний підсилювач та 16 динаміків на основі неодимових магнітів не залишать байдужими вуха жодного водія.

 

Lexus RC 300 F SportДаний автомобіль ― це справжня знахідка для любителів драйву. До потужних технічних характеристик виробник додав ще й першокласну акустику. Авто справедливо можна вважати представником преміального сегмента. Однак сервіс VZM Rent надає модель для прокату за найнижчою ціною в Україні.

У Lexus RC 300 F Sport встановлена аудіосистема преміум-класу від Mark Levinson. Компанії ведуть співпрацю понад 10 років і за цей час встигли створити неповторну шумоізоляцію салону. Чіткість та реалістичність саунду в салоні Lexus слугує взірцем для більшості автомобільних виробників.
 


Кожну з перелічених автівок клієнти VZM Rent можуть оформити для прокату по Україні на будь-який термін. Оренда авто доступна для осіб, що досягли 21 року та мають досвід водіння від 2 років.


Фото з vezemauto.com.ua

Партнерський матеріал