Музичний внесок у висвітлення боротьби українців за волю та свободу від саунд-продюсерів Moon Shot і Yosmer Davis!

Український діджей, саунд-продюсер та резидент KISS FM Moon Shot, спільно зі своїм перуанським колегою Yosmer Davis, випустили офіційний ремікс на пісню гурту OPG Svyatie – «Не пробачу». Роботу представили у стилі Future Rave, включно з емоційним музичним відео.

Композиція пропагує гасло незламності, людського духу та національної гідності. Ремікс на пісню «Не пробачу» гурту OPG SVYATIE – це музичний внесок у висвітлення  боротьби українців за волю та свободу!  

«Привіт, мій друже! Мене звати Moon Shot і я з України. Я сподіваюсь, що саме ти, та увесь світ почує мене і голоси моїх людей! Це більше, ніж пісня, це наша  реальність! Ми не віримо! Ми не хочемо! І ми не пробачимо! Ніколи! Я, спільно з моїм перуанським другом та діджеєм – Yosmer Davis, заклали у цей ремікс дуже багато почуттів та емоцій. А сильний вокал і слова Inna Voronova та Yuri Chernetsky – передали всю ту біль, з якою зіткнувся кожен українець з початку війни. Я дуже вдячний усім своїм друзям, колегам, кожній людині у світі за підтримку нашої країни! Тримаємось! Все буде Україна!» – прокоментував роботу Moon Shot. 

Послухати OPG SVYATIE – Не пробачу (Moon Shot & Yosmer Davis Remix) можна на всіх музичних платформах: Spotify, Apple Music, Soundcloud, Youtube.