100-й реліз іспанського лейблу RIM вийшов з треком ведучого KISS FM Mr.Sunny

Ювілейний 100-й реліз іспанського лейблу RIM вийшов з треком ведучого KISS FM Mr.Sunny. Частина роялті з продажу релізу буде передана на благодійну підтримку громадян України.

Іспанський лейбл RIM, що входить до родини IAMT Music Group, опублікував свій ювілейний 100-й реліз з українським артистом та за сумісництвом нашим ведучим Mr.Sunny. Реліз підсилено глибоким реміксом від лондонського продюсера та амбасадора Hottrax, Repopulate Mars, Sola – K-Mack.

Лейбл RIM з самого початку війни в Україні висловив свою солідарність з українцями та оголосив про відрахування роялті з продажів на рахунки українських благодійних організацій. Очільниця лейблу, резидентка Ібіци та українка за походженням – Alev Tav, брала активну участь у зборах коштів у charity event #IbizaStandWithUkraine. Гроші з події були розподілені між притулком для біженців в Мукачево і Червоним Хрестом.

Наразі, трек B.I.M.B., окрім своєї основної музичної функції несе благодійну. Частина грошей з продажів релізу спрямовується на підтримку громадян України.

Резидент та ведучий KISS FM супроводив новину про вихід релізу наступним постом у фейсбук: 

«За якоюсь примхою Всесвіту в 100-й день протистояння російським окупантам вийшов 100-й реліз…

Ювілейний реліз лейблу RIM виходить з моїм ім’ям на обкладинці. Цей трек був записаний до сумнозвісного 24 лютого. Його мажорний настрій повинен був передаватися на десятках українських фестивалях та майданчиках. Але прийшла росія, що вбиває моїх братів та сестер, вбиває все, до чого можуть дотягнутися імперські щупальця-ракети-кулі-міни, вбиває будь-який сенс життя…

Проте, життя – і є сенс. У боротьбі життя зі смертю, ми на стороні – життя. Тому мені залишається лише скромно прославляти його. Ділитися тим, що через біль і гіркоту втрат нагадує про майбутнє життя без пострілів та повітряних тривог.

Я розумію, що ця композиція поза контекстом війни, вона не увійде в плейлисти українських діджеїв та не увійде у вітчизняні чарти. Тепер місія цього треку – повторити шлях українських біженців: вижити, виїхати, зібрати гроші за для нашої Перемоги. Частина роялті з продажу треку буде передана на підтримку громадян України. Тому я дуже хочу, аби цей трек увірвався тепер вже в сотню Beatport, лунав на Ібіці та хаус-майданчиках Лондону, повсюди пропагував наш прапор та нашу силу.

Від вас, мої друзі, прошу лише одне – клікнути на посилання Spotify або інших майданчиків – для того, щоб запустити лічильник прослуховувань. Без цього – мети не досягти.

Слава Україні! Героям слава!»