Переможці музичної премії YUNA 2022

Статуетки переможців музичної премії YUNA 2022 продадуть на аукціоні, кошти підуть на медичні потреби поранених.

17 липня були оголошені переможці Національної музичної премії YUNA 2022. Подія відбулася в онлайн-форматі, у ролі ведучого виступив Володимир Остапчук, імена лауреатів озвучував генпродюсер та співзасновник премії Павло Шилько. Конверти з іменами переможців по традиції презентував представник компанії Deloitte Ukraine – гаранта прозорості голосування журі премії та незмінного партнера YUNA.

Майданчиком для трансляції в мережі став медичний YouTube-канал MEDplus, її показували у своєму ефірі також близько 70 регіональних телеканалів України.
 
Нагороди YUNA у 17 номінаціях цього року отримали:

Найкращий виконавець: Артем Пивоваров

Найкраща виконавиця: NK

Найкраща пісня: Wellboy – Гуси

Найкращий поп-гурт: KALUSH / KAZKA

(набрали однакову кількість голосів журі)

Найкращий рок-гурт: The HARDKISS

Відкриття року: Wellboy

Найкраща пісня іншою мовою: TVORCHI – Falling

Найкращий відеокліп: MONATIK – Зажигать / JOMO

(реж. Таню Муїньо)

Найкращий дует / колаборація: Бумбокс & Саша Чемеров – Любила

Найкраще концертне шоу: MONATIK – Made With Love and Rythm / TVORCHI – ROAD

(набрали однакову кількість голосів журі)

Найкращий електронний хіт: Go_A – SHUM

Найкращий хіп-хоп хіт: KALUSH – Зорі

Найкращий естрадний хіт: Ірина Білик – Не стримуй погляд

Інший формат: DAKOOKA

Найкраща пісня до фільму: Олег Винник, ПТП, Positiff, Надія Мейхер, Юрій Горбунов – На щастя (Скажене весілля 3)

Найкращий менеджмент артиста: Ірина Монатік (Monatik Corporation)

Крім того, були названі переможці у спецномінації Музична харизматична пара, яку YUNA заснувала цього року разом з компанією МХП, відомою своєю підтримкою важливих культурних проєктів, з особливою увагою до музичного та кіномистецтва. На цю нагороду номінувалися 5 сімейних пар, в яких обидві половинки працюють у шоубізнесі. Визначення переможців відбувалося голосуванням понад 25 000 співробітників компанії МХП. Перемогли у ньому Юлія Саніна і Валерій Бебко (The HARDKISS).

Під час трансляції було оголошено благодійний проєкт, який оргкомітет YUNA реалізуватиме разом з володарями нагород YUNA 2022. Всі статуетки цього року будуть продані на благодійних аукціонах, а отримані від цього кошти будуть витрачені на закупівлю апаратів для реінфузії крові та для лікування ран негативним тиском, які зараз вкрай необхідні на фронті, адже допоможуть військовим хірургам рятувати життя наших захисників.

На нагороди YUNA 2022 претендували роботи виконавців, випущені у період з 1 листопада 2020 року до 31 жовтня 2021 року. Визначення переможців YUNA традиційно відбувалося за допомогою голосування журі премії. На сьогодні до його складу входить 75 представників музичної індустрії – радіостанцій, телеканалів, друкованих та онлайн-медіа і квиткових операторів.

Церемонія YUNA 2022 мала відбутися 16 березня у київському Палаці Україна, але була скасована після початку повномасштабної війни РФ проти України.