Які особливості мають сережки без каміння з англійським замком

Серед усіх різноманітних прикрас сережки вважаються найпопулярнішими. Кожна модниця може підібрати для себе чудові аксесуари. А ще вони будуть максимально зручними завдяки застібці.

Користувачам сподобались сережки без каміння з англійським замком, якими можна доповнити будь-який образ. Хоча є й такі, хто не поспішає серед представленого асортименту https://oniks.ua/categories/sergi-bez-kamnei/zastezhka-is-angliyskaya/ вибирати прикраси. А все пов’язано з тим, що є сумніви у надійності застібки. Якраз з «Oniks» детально розберемось у всіх особливостях замка, щоб потім можна було обрати вдалий варіант.Що потрібно знати про представлені сережки?

Такі аксесуари дуже популярні на ринку. Колекції з ними постійно розширюються. Це дає можливість підібрати чудові варіанти на кожен день і для вечірнього образа.

Якщо ж повернутись до самої застібки, то вона вважається однією з найнадійніших. Ви можете сміливо їх носити кожен день і ні про що не хвилюватись. Штифт проходить через мочку та кріпиться за допомогою зажима. Це буде характерний звук, що сережка застібнулась.

Увага: не намагайтесь потім надавлювати на саму сережку, щоби таким чином забезпечити додаткову надійність. Такі дії можуть призвести лише до одного – ви можете зламати сережку. Прикраса ж вже застібнута, а ви зробите лише гірше.

Тепер детальніше поговоримо про плюси та мінуси такого замка.

Переваги:
  • дуже надійна конструкція, яка підходить для довготривалого користування;
  • її легко знімати та одягати;
  • мінімізується ризик, що під час активних рухів прикраса розстібнеться (проте не варто надягати сережки, коли йдете в спортзал).
Недоліки:
  • тут не можна відрегулювати відстань до мочки вуха;
  • ще потрібно орієнтуватись на висоту проколу, щоб було зручно носити.
Як можна побачити, переваг значно більше ніж недоліків. Щоб вам не розчаруватись у придбанні, вам потрібно уважно переглянути увесь асортимент. Якщо є така можливість, поміряйте декілька прикрас. Ви зможете підібрати найзручніший варіант. Нічого не повинно тиснути чи викликати інший дискомфорт. Все має бути зручним і надійним.Якщо продумаєте основні рекомендації та уважно вивчите каталог, зможете підібрати стильні сережки. Ви зможете сміливо їх носити кожен день або доповнити вечірній образ. Разом з «Oniks» ви зможете вдало поповнити колекцію та продемонструвати ідеальне відчуття смаку.

Партнерський матеріал