Вплив планет на знаки зодіаку за місяцями

Для одних астрологія це захоплення, для інших бізнес, а треті впевнені, що без елементарних астрологічних знань не можна братися до важливих справ, обирати супутника життя, змінювати місце проживання тощо.

Як би там не було, така наука, як астрологія має місце і практично всі люди звертають увагу на знаки зодіаку по місяцях, тому що насправді особливості того чи іншого знака, описані астрологією, часто збігаються з реальними якостями людини.


Вплив планет

Правда, не завжди характеристика за знаком зодіаку відповідає тому, яка людина насправді. Але астрологія - наука тонка, має значення як місяць народження і день, так й години, хвилини, секунди, правляча планета.

Часто в астрологічних прогнозах доводиться чути, що хтось знаходиться під керуванням Марса, іншим править Венера, треті підвладні Юпітеру, Місяцю та ін. А деякі взагалі знаходяться під заступництвом двох планет.

Візьмемо, наприклад, Марс. Як він впливає на той чи інший знак, що обіцяє, від чого застерігає, чого підштовхує, а де змушує зупинитися і задуматися. Інформація про це є в Sonnik.Wiki, потрібно тільки уважно прочитати, осмислити та "приміряти" на себе.

Енергія Марса це насамперед:
  • пристрасть та амбіції;
  • дух суперництва;
  • здоровий авантюризм;
  • бажання сяяти завжди і скрізь. 
Якщо людина народилася під знаком, у якому присутній вплив Марса, то в неї переважає новаторський дух, любов до пригод, бажання захищати слабких, боротися за добро і торжество справедливості.


Якщо знаком керують дві планети

Тим, хто перебуває під проводом двох планет, потрібно дуже уважно проаналізувати дані космосом можливості і правильно скористатися ними. Якщо керуючими виступають Марс і Плутон (це спостерігається в деяких знаків), то людині дано велику життєву силу, потужну енергію і палку пристрасть Марса.

Але є ще Плутон. У його віданні:
  • початок життя та його кінець;
  • нескінченні цикли;
  • процеси регенерації. 
Це викликає в людини бажання досліджувати таємниці світобудови, інтерес до окультних наук, духовного світу. Управління Плутона робить людську свідомість найскладнішим із складних, із величезною кількістю таємних рівнів.

Люди, які під впливом цих двох планет, - амбітні, вони тонко розуміють природу людини, мають величезний потенціал для постановки найамбіційніших цілей і успішного їх досягнення.

Однак слід бути обережними з Плутоном. Він намагатиметься перетягувати на бік руйнування і навіть самознищення. Це темна енергія, їй треба чинити опір. І сил для цього є більш ніж достатньо, адже з людиною Марс, а він звик надихати, перемагати та наповнювати творчою енергією пристрасті та успіху.

Партнерський матеріал