Вибираємо холодильник з сучасними функціями у Чорну п’ятницю

Бажаючі оновити побутову техніку з нетерпінням чекають на тиждень з 21 по 28 листопада, адже Чорна п'ятниця 2022 – це можливість придбати нові прилади, наприклад, холодильник, за знижками. Пройшов час, коли він був банальною шафою для охолодження та зберігання продуктів. Холодильник споживав багато електроенергії, шумів, його треба було періодично відключати від мережі та розморожувати. Сучасні моделі зручніші в експлуатації та наділені особливими функціями. Розглянемо деякі з них.Електронне управління

Сучасні холодильники обладнані сенсорною панеллю, на якій відображаються задані параметри температури, вологості, вибраних режимів. Їх легко відстежувати та змінювати. Звуковий або світловий індикатор попереджатиме про відхилення від потрібних параметрів чи відкриті дверцята. Робити налаштування легко та зручно.

Зона свіжості

Це спеціальний відділ, температура в якому наближена до 0°C. Саме такий режим підходить для продовження терміну придатності:
  • м’яса;
  • риби;
  • м’яких фруктів та ягід;
  • деяких овочів.
Різні виробники називають зону свіжості Fresh Zone, BioFresh або Flex Cool. Вона може виглядати як окрема полиця, ящик чи контейнер. Призначена для довготривалого зберігання продуктів, які швидко псуються. Вологість можна регулювати залежно від типу харчів. У деяких моделях 2 відділи з різними рівнями вологості: висока для овочів і фруктів, низька – для м’ясних продуктів.No Frost: відсутність інею

Усередині морозильної камери циркулює повітря, яке розганяє надлишок вологи. Вона осідає на випарнику, підігрівається та зникає. Завдяки цій системі немає льоду, холодильник не потрібно розморожувати. Продукти охолоджуються значно ефективніше, температура розподіляється рівномірно. Щоб їжа не завітрювалась, її треба тримати в закритих контейнерах або пакетах.

«Шокове» заморожування

Ця функція допомагає зберегти користь, структуру та зовнішній вигляд продуктів. При поступовому охолодженні втрачається волога та руйнуються тканини. Миттєве заморожування до температури – 30–40°C дозволяє уникнути цих проблем. Після розморожування продукти виглядають як свіжі, зберігають натуральний смак. Це зручна та корисна функція для тих, хто заготовляє багато зелені, овочів та фруктів на зиму. Також такий режим підвищує ефективність холодильника, бо зменшує знос компресора.

«Відпустка»: економія електроенергії

Якщо ви надовго їдете з дому та не хочете залишати холодильник включеним, скористайтесь цим режимом. Можна активувати один з варіантів:
  1. Залишити працювати лише морозильну камеру.
  2. Включити економрежим для основної та відключити морозилку.
Цей режим допоможе заощадити енергоспоживання.Захист від дітей

Ця функція не дасть малюку змінити налаштування та без дозволу залізти до холодильника. Батьки можуть заблокувати електронне керування та дверцята. Скориставшись режимом, ви вбережете дитину від вживання сирих продуктів, ліків, алкоголю з полиць.

Додаткові дверцята

Вони встановлені в основних, через них можна швидко взяти потрібне, не відкриваючи холодильник і не знижуючи температуру в камері. Також через такі дверцята-віконце видно, як розташовані продукти. Практична інновація для тих, хто часто заглядає до холодильника.

Сучасні прилади роблять життя комфортнішим. Придивитися холодильник з «розумними» функціями можна на Comfy.ua.

Партнерський матеріал