Музичні іграшки розвивають як тіло, так і розум


Музика є універсальною мовою та невіднятною частиною людського суспільства та культури. Вона пронизує наше життя через радіо, телебачення та театр, є частиною наших свят, і для багатьох із нас є інстинктивним способом самовираження. Крім того, музика має багато переваг для розвитку маленьких дітей. Під час занять з музичними іграшками намагайтеся не зосереджуватися на фальшивих нотах, які лунають із флейти вашої дитини, а натомість насолоджуйтеся тим, що ваш малюк зрозуміє від гри на інструменті.

Навчіть дитину терпіння та наполегливості

Щоб навчитися володіти музичним інструментом, потрібно багато терпіння та часу, а також наполегливості. Діти будуть насолоджуватися відчуттям досягнення, яке вони отримують від навчання через гру, оскільки вони поступово зможуть повторювати знайомі мелодії чи шаблони або підтримувати стабільний ритм. Музичні дитячі іграшки також є чудовим способом ознайомити маленьких дітей з концепцією очікування та чергування, щоб сприяти позитивній соціальній взаємодії.

Розвивайте соціальні навички вашої дитини

Вчені із розвитку дітей виявили, що діти формують емоційні зв’язки та соціальні навички, коли вони грають разом. Участь у музичному ансамблі просто вчить вашу дитину виявляти повагу та увагу до інших.

Розвивайте уяву та креативність вашої дитини

Для дітей музика — це вихід для всіх фантастичних думок та ідей, які важко сформулювати. Спробуйте дозволити своїй дитині танцювати в різних ритмах – один ритм може спонукати скакати, як кінь, а інший – ковзати, як сніжинка.

Діти від природи цікаві, і їм буде цікаво вивчати різні звуки, які вони можуть видавати за допомогою різноманітних музичних розвивальних іграшок. Ксилофони та флейти — це чудовий спосіб для малюків спробувати повторити знайомі мелодії, а музичні дзвіночки, кастаньєти та маракаси створять веселі ударні звуки, щоб стимулювати молодий розум та допомагати їм виявляти свої творчі таланти.

Підтримуйте мовні навички вашої дитини

Знайомство з ритмами, тональністю, композиціями допоможе дитині зрозуміти правила вербального спілкування. Завдяки музиці ваша дитина дізнається про ритм, інтонацію та висоту голосу. Спробуйте поекспериментувати зі своїм голосом – співати низьким, високим голосом або шепотіти – і використовуйте ксилофон, щоб візуалізувати ноти.

Розвивайте загальну та дрібну моторику вашої дитини

Тільки подумайте про це: скільки координації потрібно, щоб грати на інструменті, рухаючись у такт ритму. Маленькі рухи, як-от постукування правими пальцями по флейті, підтримують дрібну моторику вашої дитини, тоді як великі рухи, як-от танець або гра на барабані, зміцнюють загальну моторику вашої дитини. Різноманітні дерев'яні музикальні іграшки різних розмірів, форм і типів сприятимуть зміцненню та розвитку різних м'язових областей.

Розвивайте самовираження дитини

Немовлята та малюки не завжди мають словниковий запас, необхідний для самовираження, і можуть засмучуватися, коли не можуть словесно висловити свої почуття. Музичні іграшки для немовлят та дітей дають дітям можливість виразити те, що вони відчувають у цей момент, і можуть допомогти вивільнити будь-яку накопичену енергію, а також просто отримати масу задоволення!

Окрім цього всього ви даєте своїй дитині неоціненний дар насолоджуватися музикою, просто граючи та насолоджуючись музикою самі. Тож похитайте головою в такт улюбленої пісні, і нехай музика стане радісною та природною частиною повсякденного життя вашої родини.

Партнерський матеріал