Функціональні особливості пральних машин


Сучасний дім важко уявити без пральної машини. До того ж у кожної господині є свої вимоги до такої побутової техніки. Тому виробники щороку випускають нові моделі з покращеним функціоналом та більш ощадним споживанням електроенергії. Якщо час замінити старий прилад чи необхідно придбати сучасніший варіант, варто знати, що пропонує ринок.


Вибираємо пральну машину з бонусами

Одними з найважливіших характеристик будь-якої техніки для дому є потужність та ККД. Проте в Eldorado.ua можна купити пральну машину не тільки необхідної потужності та з потрібним об’ємом барабана, але й із додатковими корисними опціями. Вибір техніки для дому тут широкий, а ціновий діапазон дає змогу кожному здійснити вигідну покупку. На особливу увагу заслуговують такі функції сучасних пральних машин:
  1. Самоочищення. Дає змогу вчасно та коректно очистити барабан від забруднень та цвілі. Це продовжить термін експлуатації техніки.
  2. Сушка. Опція, яка економить ваш час та зусилля, висушуючи випраний одяг та білизну під певною температурою всередині барабана. Варіанти сушки можуть бути різними: під праску чи в шафу, для бавовни чи синтетики.
  3. Замочування. Додає до режиму прання зайві 30 хвилин, але за допомогою такої функції вдається краще впоратися зі складними забрудненнями.
  4. Обробка парою. Дає змогу полегшити видалення плям, що важко виводяться, без додаткових зусиль та використання агресивних засобів. Це своєрідний аналог бабусиного виварювання.
  5. Відкладення старту. Дуже корисна опція, особливо, якщо вам зручніше прати в нічний час або потрібно, щоб машина закінчила прання саме перед вашим поверненням із роботи.
Самодіагностика, нічний режим, опція освіжити — розмаїття функцій для різних видів пральних машин вражає. Для того щоб вибрати техніку, яка відповідатиме вашим побажанням, вивчіть пропозиції ринку заздалегідь. За потреби зверніться за порадою до консультантів магазину.


Інші можливості сучасних пральних машин

Крім зручних та максимально зрозумілих функцій пральних машин, у переліку характеристик також можна побачити додаткові умови: наприклад, наявність Wi-Fi чи захист від мікробів. Таких функцій дуже багато, проте не кожна стане в пригоді саме вам.

Так, якщо необхідно керувати технікою на відстані, під’єднання пральної машини до Wi-Fi — логічна потреба. Якщо ви постійно вдома, переплачувати за це не потрібно. Натомість режим енергоощадження — опція, яка буде доречною для будь-якої оселі.

Вибирайте пральну машину продумано. Беріть до уваги конкретні потреби вашої сім’ї, а не тренди чи рекламні трюки. Тоді будь-яка покупка приноситиме задоволення, а техніка служитиме довго та віддано.

Партнерський матеріал