Обираємо радіогодинник для дому
Ми звикли до того, що новини доступні нам у будь-який момент на телебаченні або у смартфоні. Коли відсутня електроенергія, телевізор не працює, мобільний інтернет повільний, а заряд телефону на нулі – відчуваєш себе інформаційно відрізаним від світу. У такі моменти радіо стане в пригоді. Воно досі лишається надійним і безперебійним джерелом інформації. А сучасні радіогодинники достатньо популярні та представлені у багатьох магазинах техніки Фокстрот Дніпро.
Добре відомо у чому полягають переваги використання радіо:
- Оперативне і достовірне ЗМІ;
- Відсутність картинки, що відволікає;
- Менше рекламних повідомлень;
- Не потребує багато енергії;
- Автономність – працює від батарейок або акумулятора;
- Мобільність – легко взяти із собою будь-куди.
Більше того звичні нам функції радіоприймача зараз доповненні новими можливостями, такими як годинник, будильник, таймер. Це добре оснащений і компактний гаджет, що дозволяє заощадити місце на комоді біля ліжка або на робочому столі. Окрім цього радіогодинники дуже стильно виглядають і доповнять інтер’єр будь-якої домівки, адже мають різноманітний дизайн.
Розглянемо кожну функцію детальніше.
Безпечність. Є поширена думка, серед науковців, про шкоду смартфона під час сну. Вчені радять відкладати телефон подалі. Тож радіогодинник корисний не лише інформаційно, а й для фізичного здоров’я.
Таймер автоматичного вимкнення. Дуже зручна функція, що спрощує користування радіогодинником. Варто лише запрограмувати його на конкретний час для автоматичного вимкнення і можна не турбуватись про випадково залишене радіо увімкненим.
Годинник. Більшість таких девайсів оснащено дисплеєм, що відображає час та супутню інформацію, наповнення якої залежить від моделі приладу.
Є базові характеристики, якими повинен володіти такий прилад:
- Чутливість – у приймачів на УКХ-частотах оптимальне значення 1-3 мікровольт (мкВ);
- Вибірковість – здатність пристрою чітко визначати окремі радіостанції, безперебійно перемикатися між частотами;
- Діапазон – цифрове мовлення (DAB та DAB+) відрізняється від аналогових діапазонів кращою якістю звуку та дальністю передачі, тож перевіряйте наявність цієї характеристики.
- Перевіряйте справність приладу одразу в магазині або у пункті видачі онлайн-замовлень. Так одразу можна визначити чи за всіма параметрами він вам підходить і відповідає очікуванням;
- Якщо пріоритетною функцією є радіо, то обирайте варіант з висувними антенами, адже вона підсилює радіосигнал;
- Можливість підключення до мережі та роботи від батарейок робить прилад універсальним і спрощує користування.