Гурт The Hardkiss присвятив пісню слухачам, які стали опорою у війні

Гурт The Hardkiss випустив пісню та кліп «Маяк».

Музиканти присвятили композицію усім слухачам, що стали опорою та маяком у цій війні. Кліп був знятий під час благодійного туру гурту на підтримку України. У відео бачимо вогні та види мегаполісу, високі будівлі, з темного вікна однієї з яких співачка Юлія Саніна спостерігає за життям міста. Героїню починає вабити світло маяка, вона рушає за ним вулицями та згодом опиняється на сцені, з якої й продовжує виконувати пісню.

В своєму інстаграмі співачка поділилася улюбленим моментом з кліпу. «Myfavmoment!Wild#маяк #thehardkiss», - підписала уривок вона.


Пісня «Маяк» – про те, як важливо в будь-якій ситуації знаходити та берегти сили, внутрішнє світло та опору.

«В темному морі ми не одні
На відстані руки
З нами небесні ліхтарі
Маяки
Маяки
В дикому штормі ми не одні
На відстані руки
В кожному морі є свої
Маяки
Маяки
Let it shine!»

Відео The Hardkiss набрало вже понад 300 тисяч переглядів та отримало багато схвальних коментарів, в тому числі від зірок. Так, гурт Go_A прокоментував відео зі свого офіційного акаунту на YouTube:

«Ну яку ж круту енергію ви несете в собі! Дякуємо, що осяюєте шлях своєю музикою! Пишаємось дуже».Трек «Маяк» надіхнув музикантів на створення реміксів, деякі слухайте вже в ефірі KISS FM.

А якщо ви також хочете зізнатись у своїх щирих почуттях до когось – беріть участь в акції «DeepTrack: Romantic Vibes» та вигрівайте смачні подарунки.