Чому всі так хочуть ці смартфони?

Навіть якщо iPhone не був запланованою покупкою, відділ із цими смартфонами майже ніхто не оминає – ні онлайн https://comfy.ua/smartfon/brand__apple/, ні офлайн у магазині. Важко втриматись, щоб не роздивитись незвичайні кольори, порівняти моделі, перевірити якість камери та наробити кумедних фото.

Феномен цього смартфону продовжують розгадувати щораз із виходом оновленої версії. Тому пропонуємо пробігтись по головних особливостях моделей, що відзначились найголосніше.
 
Перший iPhone 2G / iPhone 1 з’явився у 2007 році. Здається, що Айфони були з нами завжди, але першому смартфону Apple лише 16 років. Це той маленький телефон з круглою задньою кришкою, об’ємом пам’яті 4 / 8 /16 Гб та камерою у 2 Мп. Хоч ці характеристики і здаються нам зараз дивними, він отримав визнання людей, адже був першим пристроєм, що поєднав у собі всі можливості телефона, плеєра та кишенькового комп’ютера.

iPhone 3G та iPhone 3GS були презентовані у 2008 та 2009 роках відповідно, з покращеними дизайнами та функціоналом.

iPhone 4 був презентований у 2010 році та був першим найбільш оновленим із наявної серії смартфонів від компанії Apple. Основні характерні нововведення:

  • в чотири рази кращий екран, ніж у минулих поколінь;

  • 5-ти мегапіксельна камера, оснащена автофокусом та спалахом;

  • панелі телефона виконані з алюмосилікатного скла;

  • використовується процесор, що і на iPad.

Але найцікавішим оновленням “четвертих” айфонів було впровадження голосового помічника “Siri” в наступну модель iPhone 4S, перші враження від користування яким не забути й досі.

iPhone 5 був першим смартфоном, що випустили у 2012 році вже після відходу Стіва Джобса. Незважаючи на достатню кількість скарг від користувачів, перша партія цієї моделі була продана за рекордний час – 1 годину, і була визнана найкращим смартфоном на ринку.

iPhone 5C та iPhone 5S були представлені у 2013 році, та мали свої особливості: модель 5С мала широку кольорову гаму, а модель 5S корпус з алюмінію.
 
iPhone 6 і iPhone 6 Plus відзначились збільшеною діагоналлю екрану, у порівнянні з іншими моделями. Також додається функція, без якої ми вже не уявляємо нашого життя – Apple Pay (розрахунок карткою за допомогою смартфону).

iPhone 7 та 7 Plus, iPhone 8 та 8 Plus – окрема ера серед смартфонів Apple. Ці моделі досі користуються найбільшим попитом з усіх старіших моделей, адже справляються з усіма функціями, не гірше новеньких. Дизайн цих смартфонів поступово переходить до категорії “застарілого”.

До ще однієї окремої групи айфонів входять iPhone X, iPhone XR, iPhone XS та XS Max. Це перші смартфоні від Apple, що позиціонуються, як преміум-клас. Відмінною ознакою стала відсутність кнопки “додому”. Відповідно, система аутентифікації Touch ID була замінена на Face ID. Згодом до функцій телефонів цієї лінійки додалась можливість бездротової зарядки Air Power.

Мабуть найбільшим здивуванням після “Siri” та зникнення кнопки “Додому” стала подвійна камера. Це нововведення довго було головною темою мемів, допоки ми не спробували новий смартфон у роботі. iPhone 11, 12, 13, 14 та їх версії Pro безсумнівно складають окрему категорію. До відмінних характеристик смартфонів цих поколінь відносяться:

  • камера високої якості;

  • підтримують стандарт стільникового зв'язку 5G;

  • підтримка eSim;

  • mini-версія у iPhone 12 та iPhone 13;

  • щораз стильна та неповторна кольорова гама.

Здається, що нас вже важко чимось здивувати, проте ми впевнені, що найпопулярнішому бренду у світі це знову неодмінно вдасться.

Партнерський матеріал