Для чого підходять накладні навушники: 5 варіантів експлуатаціїВеликі навушники з оголов’ям — це насамперед елемент стилю. Вони доповнюють трендові образи та гармонійно поєднуються з модним одягом та аксесуарами. Водночас практичні функції також виконуються на «відмінно». Висока якість звуку гарантована завдяки потужним динамікам, а ергономічність — заслуга сертифікованих матеріалів виготовлення та продуманих формфакторів. 

Використовувати накладні навушники можна для вирішення різних завдань. Вони здатні й в роботі допомогти, і розважити компанію.

Захист від шуму в транспорті

Зовнішній вигляд навушників накладного типу багатонадійний. Відразу зрозуміло, що функція шумопоглинання в них реалізована набагато краще, ніж у компактних «таблетках». Насамперед великі розміри сприяють покращенню пасивного шумозаглушення. В чашках передбачено захисні прокладки та мембрани, а амбушури щільно прилягають до голови й повністю закривають вуха. У багатьох моделей для смартфонів і планшетів також є активний шумодав, який відсіює сторонні звуки. 

Завдяки накладним навушникам можна відгородитися від навколишнього шуму та спокійно проспати всю дорогу у літаку чи автобусі. Актуально, якщо трапилися галасливі сусіди.

Геймінг

Професійні геймери віддають перевагу саме накладним навушникам. «Таблетки» та вакуумні цінуються серед кіберспортсменів набагато менше. Зумовлено це такими факторами, як:
  • Краще звучання. Завдяки особливостям конструкції, повноформатні моделі забезпечують деталізований, насичений та реалістичний звук.
  • Зручна посадка. Розмір можна відрегулювати, щоб оголов’я не тиснуло, а вуха під амбушурами не пітніли.
  • Вбудований мікрофон. Розташований у зручному місці (в одному з навушників), тому передає голос без «домішок» у вигляді шурхоту, скрипу.
Домашні ігри

З накладними навушниками можна добре розважитися на домашній вечірці. Одних «вух» вистачить для великої компанії, якщо грамотно підійти до організації дозвілля.

Варіанти розваг:
  • Читання з губ. Один член команди читає слово з картки, а інший — намагається вгадати його за артикуляцією.
  • Музичний крокодил. Замість слів — треки від популярних виконавців. Гравцеві треба постаратися, щоб друзі зрозуміли, яку саме композицію загадав ведучий.
  • Alias з ускладненням. Одна річ — пояснювати слова, зовсім інша — робити це з навушниками, у яких гучно грає музика.
Робота в офісі відкритого типу

Open space — популярна концепція організації простору в офісах, але до душі вона далеко не всім працівникам. Дехто не може виконувати свої обов’язки, коли поряд знаходиться багато людей та з різних куточків приміщення постійно доносяться голоси. 

Вушні затички рятують далеко не завжди, їх потрібно весь час витягувати, щоб з кимось поговорити. Навушники — зручніше рішення, адже вони знімаються легко та швидко. До того ж можна підібрати оптимальний режим шумозаглушення на будь-який випадок:
  • «прозорий», коли очікується важливий дзвінок;
  • повне шумопоглинання, якщо потрібно зосередитися на роботі.
Для спорту переважно використовуються навушники в мініформаті та без зайвих дротів. Однак для тренувань, які не передбачають активних рухів головою, підходять також накладні. Вони доречні під час занять на біговій доріжці, велотренажері чи еліпсоїді. 

 Партнерський матеріал