Електровелосипед – зручний засіб для пересування містом

Довгоочікувана весна в самому розпалі – все навколо оживає та наповнюється яскравими барвами. Сонячна та тепла погода починає радувати нас все частіше, світловий день збільшується і кожному хочеться проводити більше часу на свіжому повітрі. Відпочинок на природі та піші прогулянки – ідеальні варіанти для того, щоб відвернути свою увагу від щоденної рутини. Для любителів більш активного способу відпочинку підійде катання на велосипеді, а електровелосипед взагалі перетворить поїздку в суцільне задоволення. Цей персональний засіб пересування – ідеальний та зручний для великого міста. Розгляньмо його переваги далі в матеріалі.

Переваги електровелосипеда

Екологічність. Одна із головних переваг цього засобу пересування, адже електровелосипед не викидає в атмосферу шкідливих речовин, що робить його ідеальним варіантом для тих, хто піклується про навколишнє середовище.

Допомога. Наявність електричного двигуна дає змогу розвантажити ноги водія, коли він стомився, долаючи велику відстань чи висоту. Також це ідеально для повернення додому після важкого робочого дня. Цією функцією можна користуватися постійно, якщо ви не бажаєте докладати зусиль для руху, як на звичайному велосипеді.

Маневреність. Електровелосипед є дуже зручним та легким у керуванні, як і звичайний велосипед. Для їзди на такому ровері не потрібні спеціальні навички. На ньому можна легко об’їхати перешкоди чи затори та без проблем проїхати вузькими вуличкам чи доріжкам.

Економія. Пересування на електровелосипеді може суттєво зекономити ваші кошти на пальному та оплаті паркування, якщо до цього ви пересувалися на автомобілі. Також двоколісний кінь зекономить час на дорогу до пункту призначення, оминувши затори.

Окрім переваг, існують також і незначні недоліки, але вони легко перекриваються вагомими плюсами, які він надає.

Недоліки електровелосипеда

Висока вартість. Вона значно вища, ніж у звичайних роверів. Це зумовлено встановленням електричного мотору, батареї та контролера.

Більша вага. Через встановлення додаткових компонентів, зростає і вага. Це може бути проблемою для власників, які мешкають на верхніх поверхах та не мають вантажний ліфт в будинку.

Заряд батареї. Його постійно потрібно перевіряти та підтримувати, заряджаючи від звичайних побутових джерел електрики.

На що варто звернути уваги при виборі електробайка?

  • Електричний двигун, його тип та потужність;
  • Об’єм батареї та зарядний пристрій;
  • Вага та матеріали, з якого він виготовлений;
  • Контролер (електроніка) та його захищеність від вологи;
  • Тип гальм;
  • Дизайн.
Електровелосипед – ідеальний варіант, якщо ви шукаєте альтернативний та зручний спосіб пересування в міських умовах. Цей двоколісний товариш екологічний, швидкий та дозволяє насолоджуватися катанням, а у важкі моменти – з легкістю зробить всю роботу за вас.

Партнерський матеріал