Переказ коштів з картки на картку: популярні сервіси в Україні

Переказ коштів з картки на картку: популярні сервіси в Україні
16.05.2023
3888
Переказ грошей з картки на картку - одна з найбільш затребуваних карткових операцій. Її можна здійснювати швидко і безкоштовно, якщо знати доступні способи переказу, умови і тарифи банку.

Популярна послуга в Україні - переказ коштів з картки на картку

Зараз переказати гроші з картки на картку можна різними способами, наприклад:
 1. Через додаток.
 2. Через СМС-повідомлення.
 3. Через особистий кабінет на сайті.
 4. Через банкомат
 5. Через касу банка.
Спочатку здавалося б, ніби в переказі грошей з картки на картку нема нічого важкого. Насправді є чимало тонкощів: ліміти, обмеження щодо кількості транзакцій і тощо. Однак немає жодного єдиного стандарту. Кожен банк незалежно впроваджує власні норми, за котрими курсують їхні картки. Тому перед переказом коштів слід уточнити наступне:
 • Максимальну суму, яку можна надіслати з картки на картку протягом однієї транзакції;
 • Максимальну кількість транзакцій, котру клієнт зможе виконати протягом доби. Натомість у певних банках - і максимальну кількість операцій упродовж періоду;
 • Максимальну суму, що може здійснюватися з картки на карту тільки за добу.
У певних банках застосовуються комісії під час переказу на картки інших банків. Слід уточнити, чи забере ваш банк комісію за таку транзакцію, та якщо забере, то скільки.

Easypay, Ipay, Portmone: популярні сервіси в Україні з переказу коштів з картки на картку

Переказ коштів з картки на картку — популярна послуга, актуальна для багатьох жителів України.

Portmone — один з найзручніших і найфункціональніших сервісів онлайн-платежів, якому довіряють безліч користувачів в Україні. Сервіс пропонує зручні інструменти та вигідні умови для здійснення транзакцій у будь-який зручний час.

Він оснащений сучасними інструментами, тому здійснити операцію можна всього в кілька кліків. Перекази грошей з картки на картку доступні як без авторизації так із реєстрацією. Переказати кошти можливо через сайт або скористатися зручним мобільним додатком. 

Сервіс EasyPay пропонує можливість переказувати гроші з картки на картку в лічені хвилини. Операція може бути здійснена тільки з карт українських банків, перекази проводяться між картками Visa, MasterCard і Maestro, валютна одиниця має бути – гривня. Користувачам EasyPay тепер можна не хвилюватися через те, що кошти надійдуть неналежному адресату. Якщо ввести неправильні реквізити, система не пропустить далі. Здійснити переказ, використовуючи готівку, можна за допомогою терміналів самообслуговування EasyPay.

iPay.ua - найперший PSP-провайдер, що започаткував сервіс фінансових переводів з картки на картку в Україні. Увійшов у трійку лідерів з-поміж провайдерів платіжних послуг в Україні. Переказувати гроші на iPay.ua надійно і коли вводиш дані, і коли користуєшся сервісами. На сайті запроваджено протокол PCI DSS.

Це загальновизнаний норматив, що започаткований міжнародними платіжними системами, включно з MasterCard і Visa. Також є оператором платіжної інфраструктури України, тому національний банк України, видав відповідну ліцензію на здійснення платежів і переказів в Україні.

Яку суму можна переказати з картки на картку та які комісії

У сервісів Portmone, EasyPay та iPay існують свої ліміти та обмеження, щоб не потрапити в неприємну ситуацію, перегляньте нижче саме які:

Максимальна сума одного переказу:

Portmone, EasyPay та iPay – 25 000 грн.

Максимальна сума переказів за день:
 1. Portmone – 75 000 грн;
 2. EasyPay – 75 000 грн;
 3. iPay – 110 000 грн.
Максимальна кількість переказів за день:
 • Portmone – 10;
 • EasyPay – 10;
 • iPay – 25.
Комісія при переказі будь-якого українського банку:

Portmone, EasyPay та iPay – 1% від суми + 5 грн.

Партнерський матеріал