DJ Lutique & Mr.Sunny: Історія одного треку

Сучасні технології – ключ до креативності та продуктивності

Сьогодні життя активної та прогресивної людини важко уявити без сучасних технологій та пристроїв. Вони стали важливою частиною нашої повсякденності та відкрили нам безліч можливостей, які роблять дозвілля цікавішим і комфортнішим, а роботу – швидшою та продуктивнішою.

Представникам креативних індустрій для досягнення максимально крутих і якісних результатів важко обійтись без потужних та швидких помічників. Не секрет, що у творчій діяльності важливу роль відіграє не тільки хороша ідея, а й необхідні інструменти для її втілення у життя.

Що обирають найкращі у своїй сфері?

Одним із щасливчиків, який володіє необхідними засобами для реалізації своїх оригінальних ідей та планів, є герой нашого матеріалу – DJ Lutique. Це відомий український діджей, саунд-продюсер та резидент найкращої танцювальної радіостанції України – KISS FM. Артист є одним із найяскравіших представників української електронної танцювальної музики та має за плечами багату дискографію з успішних треків та реміксів.

DJ Lutique під час зйомки серії відеороликів «Історія одного треку» для The Best Dance Radio розповів нам, що вже багато років його вірний та незамінний помічник у створенні музики – це MacBook Pro. Як і більшість саунд-продюсерів та діджеїв, він надав перевагу саме цьому потужному ноутбукові.

Ми зовсім не здивовані його вибором, адже ці лептопи оснащені інноваційними процесорами та топовою начинкою. Турбопотужні чипи компанії Apple забезпечують блискавично швидку роботу програм, з якими працюють діджеї та саунд-продюсери.

DJ Lutique повідомив, що у своїй роботі він використовує Cubase, Traktor та RecordBox і, за його словами, вони працюють бездоганно. MacBook Pro для нього – це повноцінна студія для магії зі звуком, яка перетворює творчі процеси в суцільне задоволення. Резидент KISS FM залюбки показав нам, як працює у DAW над одним зі своїх треків під назвою Chee Cherry. Дивіться, як це було!

Погодьтеся, творити в дорозі – це прикольно! MacBook у DJ Lutique завжди з собою, адже творчі та креативні ідеї можуть з’явитися у свідомості в будь-який момент і важливо їх швидко зафіксувати для подальшої роботи.

Вага MacBook Pro, в залежності від моделі, варіюється від 1,4 до 2,15 кілограма. Це дуже хороший показник для такої потужності, тому транспортування девайсу не завдає суттєвого дискомфорту. Крім того, великий об’єм акумулятора забезпечить роботу без підзарядки до 22 години.

DJ Lutique бере від свого MacBook максимум і творить навіть на свіжому повітрі. Як доказ, ми зловили його на мішку посеред зеленої галявини, коли він працював над робою під назвою All Night. Наш ведучий Mr.Sunny переконав розповісти діджея про новий трек. Дивіться, надихайтеся та творіть власні шедеври!

Читайте Kiss FM
в Google News