10 пісень від експертів Grade Education Centre для покращення вашої англійської

10 пісень від експертів Grade Education Centre для покращення вашої англійської
21.06.2023
3911
Як ми вивчаємо мову? Насправді кожен дасть власну відповідь: уроки, підручники, спілкування або проживання у певному мовному середовищі, фільми та література в оригіналі. Тож, якщо придивитись, то вивчати мову можна за допомогою абсолютно буденних дій.Частина з нас може читати новини англійською, дивитись відео на YouTube, але те, що робить більшість — слухає англомовні пісні. Музика може не лише емоційно насичувати та створювати вам настрій, а й поповнювати словниковий запас ідіомами, виразами, сленгом та цікавими конструкціями.

Тож сьогодні розповідаємо які пісні послухати, аби збагатити своє мовлення і стати тим, кого називають “really fluently speaker”. Поїхали!

Avicii — Wake me up 

Легка літня мелодія, приспів, який швидко засідає в голові — ідеальний трек для вашого літнього плейлиста. Крім того, текст пісні легко зрозуміти на слух навіть на середніх рівнях володіння мовою, він насичений різними виразами, які точно знадобляться вам у спілкуванні.

Adele — Hello

Одна з найвідоміших пісень Адель, яка підкорила слухачів по всьому світу. Якщо ви ще не чули цю композицію — мерщій виправляти це! Темп пісні не дуже швидкий, тож вам буде легко вслухатися у слова. До речі, пісня чудово ілюструє як вимовляють скорочення на кшталт “I’d”/”You’d” носії мови. Перегляньте текст та вивчіть незнайомі слова, аби краще зрозуміти про що ж співає Адель.

Dua Lipa — New Rules

Співачка допоможе вам почути та навчитись розпізнавати заперечний наказовий спосіб в англійській, а також продемонструє влучне використання скорочень та сленгу. Пісня заряджає літнім настроєм, має досить швидкий темп, тож на низьких рівнях рекомендуємо прослухати трек з субтитрами!

Bruno Mars — Just the Way You Are

Легка та приємна мелодія заряджає позитивним настроєм, а Бруно Марс тим часом демонструє використання основ англійської — Present Simple. До речі, у співака чудова вимова без акценту, змінених наголосів та інших музичних прийомів. Тож, якщо ви лише починаєте свій шлях навчання — спробуйте оцінити цей трек!

John Lennon — Imagine

Легендарний виконавець також може навчити вас. Наприклад, як вживати умовний спосіб за допомогою фрази "Imagine if..." (Уяви, якби...). Ця пісня також допоможе вам розширити словниковий запас і поповнити його лексикою про мрії, мир і спільноту.

Queen — Don't Stop Me Now

Якщо вам потрібно отримати заряд хорошого настрою дорогою на роботу чи навчання — обирайте цей варіант! Крім цього, пісня може допомогти розширити словниковий запас, оскільки в тексті використовуються багато прикметників і прислівників, що описують настрій та дії. До речі, ви також можете покращити навички вимови через те, що вона має жвавий темп.Для наймолодших поціновувачів музики та англійської ми також пропонуємо кілька варіантів. Спробуйте співати з малечею та проводити руханки — це точно позитивно впливатиме на успішність дитини. 
  • I’m a Little Teapot — мелодія точно запам’ятається, а понад 20 унікальних слів допоможуть поринути у світ англійської.
  • Itsy Bitsy Spider — текст про доброзичливого павучка підійме настрій, а мелодія змусить малечу трохи порухатись!
  • Row, Row, Row Your Boat — це пісня для “лінгвістичної” руханки, адже вона добре тренує вимову деяких англійських звуків, однак текст є повторенням одного куплету.
  • Old MacDonald had a farm — вивчати назви тварин з цією піснею точно буде весело та захопливо для малечі!
На жаль, лише пісень замало для повноцінного вивчення мови, тож обирайте курси англійської мови з сертифікатом, який засвідчуватиме ваші знання для будь-якої мети. Комплексне навчання з улюбленими піснями зокрема, точно допоможе опанувати англійську на високому рівні!

Партнерський матеріал