Як вібратори для жінок покращують самопочуття та якість життя

Як вібратори для жінок покращують самопочуття та якість життя
28.06.2023
3498
Секс – це корисно! Про це здогадується більшість із нас, але як же насправді діє на організм оргазм? Здоровий секс має стимулюючу дію на мозок, зміцнює серцево-судинну систему, що сприятливо позначається на загальному стані здоров'я, продовжує життя.

Регулярний секс дозволяє закріпити той короткочасний ефект, якого ми досягаємо після кожного інтиму. У результаті отримуємо терапевтичний ефект, тобто зберігаємо здоров'я та гарний настрій назавжди. Зробити цей процес ефективнішим і мало залежним від різних зовнішніх факторів, допоможуть вібратори для жінок, які широко представлені в інтим-шопі https://talla.ua/ua/vibratory/.  Розкажемо про них докладніше.

Які іграшки для жінок допоможуть досягти оргазму

Всі інтимні іграшки створювалися з однією метою – швидше та з більшим рівнем задоволення досягти кульмінації. Для цього секс-індустрія пропонує:
 • Вібратори. Величезна категорія іграшок, які в автоматичному режимі забезпечують настання оргазму. Розрізняються розмірами, формою, методом управління. Виготовляються із силікону, ПВХ, пластику, металу, скла.
 • Фалоімітатори. Молодші брати вібраторів, які виконують ті самі функції, але в ручному режимі.
 • Стимулятори для клітора. Вібратори, які створені для найголовнішої ерогенної зони на тілі жінки, тому стимуляція в цьому випадку є максимально делікатною.
 • Інтимні масажери. Універсальні девайси, які можуть використовуватися для стимуляції будь-яких чутливих зон, оскільки добре адаптуються до анатомії та оснащені потужним двигуном.
 • Вібропулі. Мініатюрні стимулятори, що використовуються для впливу на будь-які ерогенні зони, а також використовуються в інших інтимних гаджетах.


Вібратори для жінок: які вони бувають

Різноманітність у цій категорії інтимних іграшок анітрохи не ускладнює вибір. Головне - знати для якої мети призначена іграшка і що хочете отримати від неї ви.

Види вібраторів:
 • З анатомічною формою. Це точні копії чоловічих статевих органів. Вони схожі на член не лише зовні, а й за тактильними відчуттями. Це можливо завдяки особливим полімерним матеріалам, найвідомішим з яких є кібершкіра. 
 • Вібратор-кролик. Назву, яку отримав даний вібратор через форму відростка, призначеного для стимуляції клітора. Кожна частина іграшки оснащена своїм вібратором, тому стимуляцію кожної чутливої зони можна налаштувати окремо.
 • Вібропулі. Мініатюрні вібратори, які мають розміри не більше пальчикової батареї. Використовуються як джерела вібрацій для інших сексі-іграшок, як іграшки для стимуляції будь-яких ерогенних зон, наприклад, сосків, статевого члена і т.д.
 • Вібратори-прищіпки. Цікаве рішення, яке має особливу форму та конструкцію. Не вимагає участі людини – фіксується на тілі та застосовується для стимуляції ерогенних зон. Руки залишаються вільними, а значить, їх можна використовувати для стимуляції інших чутливих зон, як у себе, так і у партнера.
 • Міні-вібратори. Невеликі іграшки різної форми, які можуть набувати найхимерніших форм. Наприклад, можна купити вібратор у вигляді брелока, помади, мобільного телефону і т.д. Функціонал таких девайсів не відрізняється від функціоналу іграшок звичайного розміру.
 • Вібратор-масажер. Універсальна іграшка з вібродвигуном, історія якої розпочалася з Magic Wand – розробки фірми Hitachi. Спочатку служила як девайс для масажу тіла, що не виключало стимуляцію ерогенних зон. Через деякий час з'явилося багато клонів іменитої іграшки, які мало чим відрізнялися від оригіналу.
 • Для подвійного проникнення. Пристрої, які мають два робочі кінці. Тобто використовувати їх можна одночасно і в обох партнерів.
 • Для стимуляції кількох чутливих зон. За допомогою такої іграшки можна проникнути не тільки в піхву, а й в анальний отвір. Існують девайси з трьома робочими відростками, які дозволяють впливати одночасно на три ерогенні зони.
Як вибрати вібратор: рекомендації експертів

Визначившись із моделлю вібратора, можна переходити до більш детального вибору. Використовуйте наші рекомендації:
 • Вибираючи розмір, віддайте перевагу середнім вібраторам. Величезні девайси залиште на потім, а маленькі, через відсутність досвіду, можуть розчарувати вас. Для анальних зробіть виняток – у цьому випадку краще починати з невеликих екземплярів.
 • Більш практичними є іграшки з полівінілхлориду. Як правило, у таких девайсах контактні поверхні покриті силіконом. Є іграшки, повністю виготовлені із силікону – вони приємні на дотик, дарують реалістичні відчуття.
 • Купуйте вібратор з налаштуванням інтенсивності вібрацій у широкому діапазоні, щоб адаптувати іграшку під свої потреби.
 • Якщо боїтеся, що хтось може натрапити на вашу секс-іграшку, вибирайте вібратор не із серії «реалістичних» девайсів.
 • Поцікавтеся рівнем шуму, який видає іграшка, щоб без побоювання можна було вмикати девайс у нічний час.
Перше і найважливіше, на що здатний вібратор – допомогти жінці вивчити свої бажання та тіло. Поки ви цього не зробите, ваші стосунки з партнером не будуть ідеальними. Спочатку ви повинні зрозуміти, що ви чекаєте від сексу, а потім розповісти йому про це. Додатковий бонус – вібратор допоможе скоригувати різницю у лібідо і ваші стосунки стануть по-справжньому гармонійними.

Партнерський матеріал