Платформа Amazon: як відкрити магазин і продавати з України

Платформа Amazon: як відкрити магазин і продавати з України
16.07.2023
3177
Успішний онлайн бізнес можливий з будь-якого куточка світу, якщо користувач правильно підбере ресурси та допоміжні сервіси для заробітку. Віддалена торгівля в Amazon — перспективний напрямок, який лише набирає популярність серед українських онлайн підприємців. Американський маркетплейс пропонує кілька моделей заробітку та широкі можливості, однак перед входженням у систему необхідно ознайомитися з її правилами та вимогами.

Що таке Amazon

Amazon — це великий маркетплейс і один із лідерів електронної торгівлі у світі, головний офіс котрого знаходиться у США. Компанія займається онлайн продажем найрізноманітніших товарів з подальшою доставкою по всьому світу.

Популярність і авторитет Amazon завоював завдяки жорсткій моделі керування, постійному прагненню до розширення, власній системі відбору кадрів, повному ігноруванню конкурентів та впровадженню науково-технічних інновацій. 

У 2022 році торговий майданчик очолив рейтинг найпопулярніших маркетплейсів з результатом понад 5,5 млн відвідувачів. Продаж на Амазон доступний у 20 країнах: на ресурсах США, Європи та Азійсько-Тихоокеанського регіону. 

Як відкрити інтернет-магазин і продавати на Amazon з України

Торгівля на Amazon з України ведеться віддалено, як і з інших країн світу. Найпершим важливим етапом бізнесу на маркетплейсі є реєстрація продавця. Процес нелегкий, оскільки онлайн платформа серйозно ставиться до безпеки продажів і намагається захистити потенційних покупців від шахраїв.У зв’язку з цим документи покупців ретельно перевіряються працівниками Amazon. Зокрема, профіль можна зареєструвати на компанію, заздалегідь відкривши її у США або Великобританії.

Отримавши доступ до облікового запису, підприємець обирає найбільш вигідну для себе нішу продажів. Цей процес складається з вивчення відгуків покупців Amazon, аналізу ринку і товарів конкурентів. Підприємець проводить пошук актуальних продуктів, налагоджуючи зв’язки з постачальниками. У разі збуту оптових партій товару, необхідно заздалегідь замовити зразки продукції та оцінити їх якість.

Організація бізнесу на Amazon — це прибуткова ланка з постійно зростальним попитом. Основні переваги співпраці з маркетплейсом:
  • Платоспроможність аудиторії. Високий заробіток на торговому майданчику можна пояснити великим об’ємом американського ринку та кількістю населення США, що у кілька разів перевищує населення України.
  • Міжнародна валюта. Підприємець отримує заробіток у доларах — найбільш стабільній валюті у світі.
  • Організована логістика. Amazon має спеціальний сервіс, що полегшує роботу продавців. Мова йде про програму FBA (Fulfillment by Amazon), в межах якої маркетплейс бере на себе відповідальність за зберігання та пересилання товарів.
  • Лояльна система оподаткування. Податок Sales Tax стягується лише з кінцевого споживача. Він має невисоку ставку і не стягується при ввезенні товарів.
Почати продавати на Амазон з України можна навіть з невеликим бюджетом. Достатньо обрати прибуткову нішу, правильно налаштувати рекламу та заохотити покупців.

Мобільні проксі зі США: як вони допоможуть у роботі з Amazon

Ефективність онлайн заробітку на міжнародних ресурсах завжди залежить від використання допоміжних сервісів. Зі спеціальним ПО ви не ризикуєте своїм акаунтом та персональними даними. Можливості мобільних проксі для торгівлі на Amazon:
  • Безпечне отримання ринкових даних, цін та відгуків користувачів. Однотипні дії, виконувані з акаунту, можуть бути розцінені системою як хакерська атака. Проксі-сервер дозволяє відправляти тисячі запитів за хвилину без ризику для профілю.
  • Необмежена закупівля і перепродаж товарів. Підприємці часто використовують ботів для швидкої закупівлі та перепродажу цінних товарів. Адміністрація Amazon слідкує за автоматизованими діями користувачів і може заблокувати профіль за використання ботів.
  • Мультиакаунтинг. Ведучи кілька облікових записів, ви можете швидко зайняти свою нішу та захистити акаунти від банів.
Найкращий інструмент для продажів у Amazon — мобільні проксі для США. Унікальна IP-адреса, присвоєна кожному профілю, дозволяє уникнути неприємних ситуацій. Більше про переваги мобільних проксі та вигідні пропозиції читайте за адресою https://mproxy.top/country-us.

Партнерський матеріал