Як різноманітно та регулярно вчити граматику англійської мови

Як різноманітно та регулярно вчити граматику англійської мови
20.07.2023
3594

Граматика англійської мови: як різноманітно вчити правила

Вивчення іноземної потребує комплексного підходу: без знання базових граматичних правил не побудувати коректні діалоги для спілкування, а без регулярной практики отримані знання просто забуваються. Тому навчання має бути різноманітним та регулярним. Щоб простіше та ефективніше запам’ятовувати правила граматики англійської мови, використовуйте методики, які найбільш результативні саме для вас.

Використовуйте для цього різні джерела: підручники, веб-сайти, застосунки, відеоуроки тощо. Кожне джерело може надати додаткові пояснення, приклади і вправи, що розширять ваше розуміння граматичного правила, його винятки та виключення. Різноманітні вправи допоможуть регулярно повторювати отримані знання, використовувати їх одразу на практиці, запам'ятовувати особливості.

І не забувайте, що вчити граматику треба поступово. Розуміння базових правил є ключем до подальшого вивчення більш складних. Найважливіше — будьте терплячим і систематичним. Вивчення граматики потребує часу та практики, тому створіть регулярний розклад вивчення та використовуйте різні методи для максимального усвідомлення та запам'ятовування правил. Нижче розглянемо ресурси для самостійної практики.Онлайн-ресурси, застосунки, інтерактивні вправи — в інтернеті можна знайти різноманітні варіанти для регулярної практики граматичних правил

Як самостійно покращити граматику англійської мови

Існує багато застосунків, які можна використовувати для вивчення граматики англійської мови. вони дозволяють в інтерактивному ігровому форматі запам'ятовувати та використовувати граматику, проходити перевірочні тести та вправи. Ось кілька популярних варіантів:
  • Duolingo;
  • Rosetta Stone;
  • Memrise;
  • Johnny Grammar's Word Challenge;
  • Babbel;
  • Speedy English Grammar.
Інтерактивні вправи також можна проходити на спеціальних платформах та сайтах, наприклад, LearnEnglish Grammar та Grammar Snacks від British Council, BBC Learning English, Cambridge English. Ці ресурси враховують рівень знання англійської, пропонують вправи на відпрацювання певної граматичної теми.

Ще один варіант для самостійного вивчення та практики граматики — перегляд освітніх роликів на Youtube. Наприклад, великий вибір відео по темі grammar на каналі engVid: Learn English, Learn English with EnglishClass101.com, Oxford Online English, English with Lucy. За допомогою коротких відео можна швидко освіжити знання чи закріпити тему, додатково розібратися з незрозумілими моментами.

Якщо ви краще сприймаєте інформацію на слух або маєте достатньо часу для прослуховування аудіо, то не забувайте використовувати подкасти. Їх також багато на тему grammar. Наприклад, на каналах Everyday Grammar - VOA Learning English, Espresso English Podcast, 6 Minute Grammar тощо.

Партнерський матеріал