Англійська для дошкільнят — з чого почати

Англійська для дошкільнят — з чого почати
24.07.2023
3995

З чого почати англійську для дошкільнят, та як не нашкодити

Гонитва батьків за успішним майбутніх для своїх дітей часто починається ще з їхнього дошкільного віку. Різноманітні "розвивалки", спорт, іноземні мови… Дійсно, вивчати англійську мову в дошкільному віці досить просто з правильним підходом. Але й перенавантажувати та примушувати малюка не варто.

Тож якщо шукали інструкцію для батьків, із чого почати англійську для дошкільнят, зверніть увагу на вподобання вашої дитини. Підбирайте той вид активності, який буде комфортний і вам, і вашому


Вивчаємо мову з дошкільнятами

Англійська для дошкільнят: а чи не зарано починати

Вивчати англійську мову можна в будь-якому віці, тобто немає "зарано" чи "запізно". Головне, знайти правильний підхід. Для малюків дошкільного віку вивчення англійської мови можна починати із розвитком навичок говоріння рідною. В цей час у малюка ще невеликий словниковий запас і одночасно вивчати назви всього двома мовами досить легко.

В ранньому віці можна легко проводити навчання вдома за допомогою ігор, мультиків, книжок та карток.

В цьому випадку батькам варто переконатися, що вони самі не роблять помилок і можуть навчити дитину правильно вимовляти те чи інше слово та конструкції.
Малюки дошкільного віку досить легко запам'ятовують, їм ще не потрібно пояснювати правила та написання, достатньо вивчати пісеньки та віршики. Принцип вивчення англійської мови в ранньому віці залишається точно таким же, як і рідної мови. Тому курси можна відкласти уже на етап підготовки до школи або на перший клас.

Головне, переконатися, що дитині весело та цікаво повторяти слова і в жодному разі не перетворювати це на спосіб покарання чи заставляти дитину це робити. Введіть це у звичку та цікаву гру, аби не налякати та не відбити бажання в дитини говорити.

Ігри вдома та заняття в групах

Організувати ігри англійською для дошкільнят вдома досить легко. Якщо малюк 2-3 років полюбляє книжечки та картки, можете просто називати малюнки, запитувати, що це за колір та що за тваринка. Ці ж самі вправи можна повторювати на вулиці. Але спершу самі називайте дитині повним реченням, що ви бачите та показуйте.

Якщо малюк 4-5 років, уже можна грати прості настільні ігри, вмикати мультики та влаштовувати сімейні дні англійської мови. Дошкільнят легко можна зацікавити власним прикладом та цікавими заняттями. Можете запропонувати дитині разом погратися в улюблену гру, але при цьому називати всі дії та предмети англійською.

Якщо ж ваш рівень володіння іноземною мовою залишає бажати кращого, спробуйте дитячий садок з уроками англійської або ж повністю англомовний садочок. Зважайте на бажання дошкільняти, щоб все давалося без примусу і викладачі вміли знайти підхід та зацікавити малюка.

Перші заняття намагайтеся бути присутніми, проявляйте зацікавленість, запитуйте, що малюк вивчив, про що говорили чи у що грали. Будьте включеними у всі процеси, аби вивчення мови перетворилося на цікаву гру та звичку.

Партнерський матеріал