Хороші курси англійської - які вони

Хороші курси англійської - які вони
28.07.2023
4479

Курси англійської мови, з якими ви зможете: які вони

Вивчити англійську мову в дорослому віці, коли й так ні на що не вистачає часу — справа не з легких. От буває, що уже зібрався, націлився, а тут — оп, і зустрічі, зміна графіка роботи, незаплановані поїздки та ще безліч перепон. А що ж робити, коли без англійської далі не можна? Знайти такі курси англійської, з якими ви зможете поєднати більшість своїх справ, змінювати графік та отримати дійсно структуровану програму з актуальними матеріалами для швидкого опанування мови.


Навчаємося на курсах продуктивно

Чому не всі курси англійської однаково продуктивні

Будь-які курси іноземних мов мають свої плюси та мінуси. Так одні й ті ж курси можуть максимально ефективними для одних студентів, і зовсім не підійти для інших. Все залежить від методик, структури, викладачів та підходів.

Водночас деякі курси можуть мати академічний підхід, де детально вивчається кожен аспект мови, але залишається мало часу на комунікацію. Також варто звертати увагу на теми, які вивчаються та матеріали. Якщо вони заскладні чи зовсім неактуальні та нецікаві, процес вивчення мови буде складнішим.
Заняття мають бути регулярними та не рідшими, ніж два рази на тиждень. В іншому випадку матеріал буде забуватися і відтворити його в пам'яті буде складно.

Також важливий етап — ваше налаштування. Якщо ви налаштовані нічого не вчити поза курсами, досягти бажаного результату буде складно. Англійська мова — це засіб комунікації, і тут без практики не обійтися. Пасивне вивчення мови не дасть вам змоги легко заговорити чи написати лист. Тому, вибравши курси, розслаблятися рано, варто налаштуватися на продуктивну роботу та включеність в процесі навчання.

Як обрати ефективні курси

Підійдіть до вибору курсів англійської ретельно, щоб не витрачати даремно ресурси. Вивчити англійську з нуля можна і за рік, пройшовши рівні від elementary до upper-intermidiate. Для цього вибирайте школи з інтенсивним або комбінованим графіком. Наприклад, двічі на тиждень ви займаєтеся англійською з викладачем, а двічі — проходите уроки самостійно. Так у вас буде достатньо практики англійської і ви зможете змінювати свій графік, залежно від обставин. Чудово для швидкого вивчення англійської мови підійде методика "перевернутий клас”, коли студенти самостійно розбирають тему, після чого обговорюють її та практикуються з викладачем під час занять. Це робить заняття більш продуктивними для всіх студентів, які можуть навчатися за своїм темпом та нічого не пропустити або ж не нудьгувати, поки решта розбирається.

Гейміфікація та інтерактивні платформи — ще один плюс сучасних ефективних шкіл англійської. У грі не лише дітям легше запам'ятовуються нові слова та правила, а й дорослим.  А з доступом до підручників та різних вправ онлайн, ви зможете використовувати вільні хвилини між роботою чи зустрічами для повтору матеріалу, або вивчення нового. Вибирайте найзручніший для себе формат занять, який ви зможете поєднувати із роботою та сім'єю, аби досягти успіху та бажаних цілей.

Партнерський матеріал